Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iznomās Valkas kultūras nama kafejnīcas telpas

Šodien plkst.15 notiks rakstiska Valkas kultūras nama kafejnīcas telpu izsole, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Valkas novada domes deputāti pieņēmuši lēmumu iznomāt Valkas kultūras nama kafejnīcas telpas. Šāds lēmums pieņemts, lai laicīgi varētu sarīkot kafejnīcas telpu nomas tiesību izsoli, jo drīzumā Valkas kultūras nama telpās beigsies renovācija.

Tāpat deputāti apstiprinājuši nosacīto telpu nomas maksu, kas būs 80 santīmi par vienu kvadrātmetru.

Pašvaldība iznomās rekonstruētas telpas pagrabstāvā ar kopējo platību 294,56 kvadrātmetri, kas tehnoloģiski nodrošinātas kafejnīcai nepieciešamā aprīkojuma un ierīču uzstādīšanai. Telpās ir centralizētā apkure, ūdensapgāde, kanalizācija un elektroapgāde. Ir atsevišķa ieeja no ielas un arī ieeja caur kultūras namu.

Iznomāšanas mērķis - nomas objekta racionāla apsaimniekošana, sadarbība ar Valkas kultūras namu tā rīkoto pasākumu ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā.

Telpas plānots iznomāt uz laiku līdz 12 gadiem.

LETA jau ziņoja, ka Valkas kultūras nama renovācija turpinās jau ilgāku laiku. Tā aizsākās 2007.gadā, kad SIA "Valkas būvnieks" nomainīja jumta segumu. Ēkas renovācijas 1.kārta, kurā ietilpa skatītāju zāles un foajē renovācija, aizsākās 2008.gada novembrī. Pagājušā gada 22.maijā Valkas kultūras namā notika renovētās skatītāju zāles un foajē atklāšana.

Darbi 2008.gadā tika veikti, izmantojot Valsts investīciju programmas finansējumu - 200 000 latu, bet domes līdzfinansējums 100 000 latu apmērā tika nodrošināts no novadu apvienošanās naudas.

Pagājušā gada augustā Valkas novada domes sēdē deputāti atbalstīja ieceri ņemt aizņēmumu no Valsts kases 672 700 eiro jeb aptuveni 470 890 latu apmērā, lai īstenotu investīciju projektu "Valkas pilsētas Kultūras nama renovācijas 2.kārta un 3.kārta".

Līdz šim rekonstrukcijas darbu gaitā ir nomainītas bojātās sijas, veikti nepieciešamie siltināšanas darbi, no jauna ierīkota ugunsdzēsības un apziņošanas sistēma, nomainīta apkures sistēma, ierīkota moderna ventilācijas sistēma. Skatītāju ērtībām un labākai redzamībai ir pilnībā rekonstruēts balkons.

Līdz šim balkona otrajā un trešajā rindā sēdošie neredzēja skatuvi, tagad redzamība ir laba, sēžot jebkurā rindā. Sākotnējā izskatā ir restaurētas zāles durvis, un foajē ir izveidots tā, lai tur varētu veidot dažādas izstādes.

Valka