Jāmeklē interesantākās Valkas novada ģimenes

26. decembrī Valkas kultūras namā notiks labdarības pasākums "Mēs esam viens otram", kurā suminās Valkas novada ģimenes, kuras būs ieguvušas kādu no 11 gada nominācijām.

 

"Ziemassvētki ir labestības un pateicības laiks, tāpēc mēs vēlamies iepazīties ar ģimenēm, kas mums ir apkārt, kas arī ikdienā ir īpašas ar to, ka spēj mums dod ticību labajam, liek mums pasmaidīt, ģimenes bez kurām mūsu iela, ciems, pilsēta, pagasts - pati Latvija nebūtu iedomājama," uzskata pasākuma organizatore Ilze Leicāne.

Ikviens aktīvi aicināts iesaistīties aptaujā, lai atrastu ģimeni, kura ir apliecinājums kādai no nominācijām - "Puiši kā ozoli, meitas kā liepas", "Mazs eņģelītis ir pieteicies", "Mums asinīs rit mūzika", "Veselā miesā vesels gars", "Atraktīvākā ģimene", "Mēs esam īpaši, jo mēs esam...",

"Laiks mīlestību padara arvien stiprāku", "Stiprā mamma/tēvs/vectēvs/vecāmāte", "Mūsu ģimene stiprina mūsu pilsētu un valsti", "Mēs esam vienoti kā cimds ar roku" un "Mēs esam tikpat strādīgi kā bišu saime".

I. Leicāne aicina visus droši papildināt anketu ar savu izvēlēto nomināciju un ģimeni, ja rodas ideja kādai anketā neminētai nominācijai un ir ģimene, kura tam atbilst. Aizpildītās anketas ar aprakstu par to, kāpēc tieši jūsu izvēlētā ģimene ir pelnījusi kādu no nominācijām, līdz 18. decembrim var sūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected] un [email protected], iesniegt personīgi katru dienu no pulksen 9.00 līdz 17.00 tirgotavas "Walk" rotaļu istabā vai rotaļu centrā "Mana kabatiņa" (Rūjienas 3, 311. kabinetā), kā arī sūtīt pa pastu biedrībai "Atbalsts Valkas ģimenēm" (Rūjienas 3, 311. kab., Valka, LV - 4701).

"Ļoti ceram uz iedzīvotāju aktivitāti anketu aizpildīšanā, jo tikai tā mēs varēsim ieraudzīt un iepriecināt cilvēkus, kuri to ir pelnījuši. Iesūtītās anketas un aprakstus izvērtēs žūrijas komisija. Solām, ka neviena anketās minētā ģimene nepaliks nepamanīta. Aktīvākajiem anketu aizpildītājiem un ģimenēm, kuras visvairāk atbildīs konkrētajai nominācijai, paredzētas īpašas balvas arī no pasākumu atbalstītājiem," teic I. Leicāne

Valka