Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunieši Valkā šovakar tiksies ar vietējiem politiķiem 2

Piektdien, 3.oktobra vakarā, Valkas pilsētas kultūras nama mazajā zālē no plkst. 18:00 - 20:00 Valkas jaunieši tiek aicināti pavadīt laiku nedaudz netradicionālākā gaisotnē. 

Notiks programmas 'Jaunatne darbībā' projekta 'Dodiet grožus jaunatnei!' trešā aktivitāte - jauniešu tikšanās ar vietējiem politiķiem.Šo divu stundu mērķis ir veicināt izpratni par jauniešu vietu pašvaldības darbā, par pašvaldības sniegtajām iespējām jauniešiem radoši izpausties un tikt nodarbinātiem, par ieguvumiem esot aktīvam jaunietim.

 Pasākuma programmā paredzētas dažādu Valkas, Valgas un Hummuli pašvaldību darbinieku vadītas sarunas un nodarbības. Nevajadzētu nodībīties un domāt, ka pasākums sastāvēs no garlaicīgām lekcijām - tieši pretēji, tiks izmantotas neformālās izglītības metodes un nodarbības vairāk būs diskusiju  formātā.

Pasākuma dalībnieki būs jauniešu gan no Valkas, gan no Valgas, gan no Hummuli pašvaldības Valgas apriņķī, tādēļ daļa pasākuma tiks vadīta angļu valodā. Šī ir lieliska iespēja izmantot savas angļu valodas zināšanas praksē, kā arī iegūt jaunus draugus mūsu tuvajos kaimiņos, kas ir arī mērķis rīkojot šo pasākumu kopā.

Tēja, kafija un uzkodas garantētas!

Uz pasākumu vēlams iepriekš pieteikties sūtot savu vārdu un vecumu uz tel.nr. 20342621.

Komentāri 2

armandelis

Mērķis ir nozombēt nenobriedušos prātus vēlēšanu priekšvakarā,lai nobalso par vēlamo sarakstu.

pirms 4 gadiem, 2014.10.03 17:14

Dievs svētī atmiņu!

Lūgums publicēt šī portāla aizliegtos vārdus, lai zinātu, ko var rakstīt un ko nē.

pirms 4 gadiem, 2014.10.03 17:58

Valka