Kad vieglatlēti pārliecinoši uzvar basketbolistus 1

Pagājušajā nedēļā Strenču vidusskolā izcīnīja "Jauno basketbolistu kausu" 1994. un 1995. gadā dzimušajiem zēniem. Šoreiz laime uzsmaidīja bilskēniešiem.

 

 

Komandas treneris Leons Peļņa stāsta, ka visi komandas puiši trenējas kopā jau no 1. klases un patiesībā viņi visi ir sporta skolas vieglatlētikas grupas audzēkņi. "Pērn šajās sacensībās zaudējām visām komandām, bet nu visas izdevās uzvarēt. Šķiet, kaut ko esam iemācījušies," gandarīts treneris.

 

Tikai kā piedeva vieglatlētikaiVidzemes novadā nav paredzētas sacensības basketbolā šā vecuma puišiem. L. Peļņa šaubās, vai ir vērts uzreiz doties uz republikāniskajām sacensībām Ķekavā, jo tur pretī stāsies specializēto basketbola skolu audzēkņi un tas nav nekāds joks. Bilskas puiši patiesībā vēl nav redzējuši to basketbolu, kādu spēlē tie, kuri ir specializējušies tieši grozbumbā. Lai arī zēni ir gana uzcītīgi, tomēr viņiem basketbols ir tikai piedeva vieglatlētikai. Tiesa, komandā spēlē valsts čempions Klāvs Karlsons, puiši ir arī Valkas rajona čempioni 4x800 metros krosa stafetē un daudzu citu balvu īpašnieki."Turnīrā piedalījās tikai piecas komandas - no Strenču vidusskolas, Bilskas, Ēveles, Blomes un Grundzāles pamatskolas, tomēr spēles par uzvaru izvērtās itin spraigas," "Ziemeļlatviju" informē Valkas rajona sporta skolas metodiķis Ādolfs Bondars.

 

Sudraba medaļas - blomēniešiemTātad pirmo vietu ar visām uzvarām izcīnīja Bilskas pamatskolas komanda. Visas spēles bilskēnieši uzvarēja itin pārliecinoši, vien pret Ēveli panākta uzvara tikai ar viena punkta pārsvaru (13:12). Ar šo uzvaru turnīrā L. Peļņas trenētā komanda izcīnīja tiesības 13. martā doties uz sacensībām Ķekavā. Panākuma kaldināšanā piedalījās Klāvs Karlsons, Mārtiņš Strazdiņš, Armīns Ozoliņš, Mārtiņš Priedītis, Ivo Priedītis, Didzis Laķis un Edgars Dementjevs.Otrajā vietā ar diviem zaudējumiem un divām uzvarām ir Blomes pamatskolas komanda: Jānis Cerbulis, Jānis Seipulis, Dāvis Bērziņš, Dāvis Petrovs, Krišs Miščenkovs, Andris Papirats, Mārtiņš Celms un Ralfs Āgaris. Komandu sagatavoja sporta skolotājs Juris Bērziņš.Trešo vietu ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem, bet sliktāku gūto un zaudēto grozu attiecību nekā blomēniešiem, izcīnīja Grundzāles pamatskolas basketbolisti Mārtiņš Kanders, Lauris Zubovs, Kārlis Klaubergs, Miķelis Reinis, Kalvis Zeibots, Kristaps Zālītis, Toms Lauzis, Artis Gulbis un Dāvis Ozoliņš. Komandu sagatavoja skolotājs Māris Stabiņš.Ceturtajā vietā ar vienīgo uzvaru pār Blomes komandu ierindojās Ēveles pamatskola. Piecnieku noslēdz strencēnieši, kuri spēja uzvarēt tikai Ēveles basketbolistus. Sacensības vadīja Strenču vidusskolas sporta skolotājs Kārlis Lečmanis.

Komentāri 1

Andris

Nu atvainojiet: ne nu Bilskā ir kādi vieglatlēti, ne Blomē, Grundzālē u.c. basketbolisti. Visi ir parasti lauku bērni.

pirms 13 gadiem, 2008.01.23 08:54

Valka