Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kaķēniem meklē saimniekus

Pašlaik Valkas pilsētas dzīvnieku patversmē mitinās septiņi mazi kaķēni. Viņiem patversmes darbinieki nolēmuši atrast savas mājas.

Dzīvnieku patversmes vadītāja Rita Luguze stāsta, ka pa ilgiem laikiem patversmē nav neviena suņa, toties pēdējā laikā arvien vairāk uzrodas kaķēni. Par likteņa varā pamestajiem dzīvnieciņiem ziņo pilsētas iedzīvotāji.

Pārsvarā kaķēnus atrod daudzdzīvokļu māju pagalmos, pagrabos un dārza mājās. R. Luguze aicina iedzīvotājus ziņot par šādiem gadījumiem, lai bezsaimnieku dzīvniekus varētu nogādāt patversmē un sameklēt viņiem saimniekus. To, ka arī kaķēniem cilvēki labprāt dod pajumti, var pārliecināties sestdienās - pilsētas tirgū -, kur notiek ziedojumu vākšana un saimnieku meklēšana kaķēniem.

R. Luguze secina, ka cilvēki ir žēlsirdīgi, jo par savāktajiem ziedojumiem izdevies iegādāties nepieciešamās saimnieciskās lietas, kas vajadzīgas patversmes uzturēšanai, kā arī dzīvnieku barības iegādei.

Valka