Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kapusvētku nedēļa – satikšanās laiks 1

Kapusvētku nedēļa ir laiks, kad satiekas radi un draugi, kad pagātne satiekas ar tagadni. Tāpēc šajā saistībā arī vairāk pasākumu.

Kā "Ziemeļlatviju" informē tautas nama vadītāja Vita Bērziņa, piektdien, 30. jūlijā, pulksten 15.00 trešā Latvijas senioru deju festivāla ietvaros notiks koncerts tautas nama pagalmā. Gaidāmi deju kolektīvi no Rundāles, Jelgavas, Saldus, Vārkavas un Auces novada.

Sestdien pulksten 19.00 Vijciema amatierteātris atkārtoti pēc skatītāju vēlēšanas izrādīs Māras Hornas komēdiju "Ļaujies, un viss!", kur sanatorijas romāni, kaislības, erotiskā masāža, joki un pārpratumi baudāmi vienā izrādē. Pulksten 22.00 sāksies balle kopā ar grupu "Bruģis".Svētdien, 1. augustā, pulksten 13.00 satikšanās kapos kapusvētku dievkalpojumā.

Komentāri 1

Valka