Kārķos ar iedzīvotājiem tiksies Romualds Ražuks un barikāžu muzeja direktors Renārs Zaļais 2

Šodien Kārķu tautas namā, lai runātu par Baltijas vienotību, barikāžu dalībnieku statusu un citiem valstiskiem un iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem, viesosies Saeimas deputāts Romualds Ražuks ("Vienotība") un 1991.gada barikāžu muzeja direktors Renārs Zaļais.

Kā aģentūru LETA informēja Valkas novada domes lauku tūrisma speciāliste Sandra Pilskalne, Ražuks ir lietuviešu izcelsmes Latvijas ārsts un politiķis. Bijis otrais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs, nomainot amatā Daini Īvānu. Saeimā viņš ir Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas priekšsēdētājs, tāpēc pirms tikšanās ar iedzīvotājiem viņš iepazīsies ar Aldas Kārkliņas doktorātu un uzklausīs ģimenes ārstes viedokli par situāciju lauku medicīniskajā aprūpē.

Zaļais ir 1991.gada barikāžu dalībnieku atbalsta fonda dibinātājs un tā prezidents no 1995.gada. Viņš 1991.gada 20.janvārī kopā ar Bauskas miličiem aizstāvēja Iekšlietu ministriju un kaujas laikā tika ievainots.

Pasākumā būs iespēja baudīt arī Kārķu skolas audzēkņu muzikālos priekšnesumus, kā arī tulkotāju, atdzejotāju Zanes Brūveres un Indras Brūveres-Darulienes dzejas lasījumus.

Komentāri 2

.

http://ziemellatvija.diena.lv/cilvekzinas/sarunas/karkos-ar-iedzivotajiem-tiksies-romualds-razuks-un-barikazu-muzeja-direktors-renars-zalais-95725

pirms 6 gadiem, 2015.02.27 10:27

Kārķu pagasts