Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārķos gatavojas Pagasta svētkiem

Piektdien un sestdien, 9.un 10.augustā ikvienu aicinām uz Kārķiem, kur notiks tradicionālie Kārķu Pagasta svētki.

 

Tie sāksies 9.augustā plkst.13.00 pie tautas nama ar tradicionālās ziedu kompozīcijas veidošanu „Ziedu feja no mana dārza” – veltījums savam pagastam. Plkst.17.00 notiks velobrauciens pa Kārķu ceļiem. Aicinām dažāda vecuma braucējus savlaicīgi sagatavot savus velosipēdus un sarūpēt ķiveres, kas nepieciešamas drošībai.

 

10.augusta diena būs veltīta sportam, kultūrai un atpūtai. Plkst.8.00 tautas namā notiks zolītes čempionāts, bet plkst.10.00 pie tautas nama visa ģimene – gan bērni, gan pieaugušie, aicināti uz muzikālu izrādi „Notikums dārzā”. Plkst.12.00 pie sporta nama būs pagasta labumu tirdziņš un sporta svētku atklāšana. Disciplīnas būs dažādas – visiem vecumiem un gaumēm, individuāli un komandām. Plkst.20.00 tautas namā sāksies biedrības „Ugunspuķe” projekta „Ziedu fejas Kārķos” pasākums. Ar nepieradinātās modes tērpu demonstrējumiem pasākuma apmeklētājus priecēs Anitas Pirogas vadītā grupa „Flora +” un muzikālā grupa „Krelles”. Plkst.22.00 – svētku balle.

 

Aicinām ieplānot kalendārā šīs dienas, lai skaisti, interesanti un aktīvi pavadītu laiku Kārķos!

Kārķu pagasts