Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārķu pamatskolā skolas gaitas sākusi tikai viena pirmklasniece 5

 Valkas novada Kārķu pamatskolā šajā mācību gadā skolas gaitas sākusi tikai viena pirmklasniece, aģentūru LETA informēja Kārķu pamatskolas direktore Ieva Cīrule.

Viņa mācību vielu apgūs apvienotajā klasē kopā ar 2.klases audzēkņiem. Pēc Cīrules teiktā, apvienoto klašu princips Kārķu pamatskolā neesot retums, jo arī 4.klase ir apvienota ar 5.klasi, 6.klase ir apvienota ar 7.klasi, kā arī 8.klase ir apvienota ar 9.klasi. Vienīgi 3.klase neesot apvienota.

Pērn skolas gaitas Kārķos sākuši četri pirmās klases audzēkņi, savukārt turpmākajos gados tiekot plānots, ka grupu skaits atkal varētu pieaugt, aģentūrai LETA savas prognozes izteica Cīrule.

Šajā mācību gadā Kārķu pamatskolā mācās 39 skolēni un 13 pirmsskolas izglītības audzēkņi, savukārt iepriekšējā mācību gadā skolā mācījās 43 skolēni un pirmsskolas izglītības grupu apmeklēja deviņi audzēkņi, pastāstīja Cīrule.

Pedagogu skaits skolā salīdzinājumā ar pagājušo gadu mainījies neesot.

LETA jau ziņoja, ka iepriekšējā mācību gadā Valkas novada izglītības iestādēs kopumā mācījās 822 skolēni un 353 pirmsskolas bērni. Kā iepriekš prognozēja Valkas novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja Dzintra Auzāne, apmācāmo skaits arī šajā mācību gadā būs aptuveni tāds pats.


Komentāri 5

Skolas direktors

Kāds ir jāsauc pie atbildības, ka nav dota iespēja bērnam kvalitatīvi apgūt mācības, lai varētu konkurēt, kad gribēs iestāties prestižās skolās, nevis papildināt Anglijas zivju fermas.
Ja kāds saka, ka ir normāli apvienot 3 klases ( 4.,5., 6.) , tad pie pilna prāta viņš nav.
Jāveido vienotas skolas un jānodrošina bērniem transports, lai nokļūtu līdz izglītības iestādei.
Ja kāds nepiekrīt, tad es gribu redzēt cik ilgi skola uzņem vienu pirmklasnieku:):). Kad paaugsies, tad lai paskatās tiem acīs un pasaka paldies par lielisko izglītību un par lieliskām iespējā turpmāk.
Pedagogs ar atbildību!

pirms 7 gadiem, 2013.09.03 21:55

m

Arī devītajā viens skolēns.

pirms 7 gadiem, 2013.09.04 15:12

gh

Kārķi rullē, cik skolēnu, tik skolotāju. Kāpēc tāda nenormāla izšķērdība ???????

pirms 7 gadiem, 2013.09.04 17:15

Skolotājs

Patiesībā 9.klasē ir 4 skolēni. Kārķi tiešām rullē, jo pagājušajā mācību gadā 9.kl. eksāmenu rezultāti bija labāki kā dažai labai Valkas novada ,,lielajai skolai". Tik kāpēc to neviens nepiemin?!?

pirms 7 gadiem, 2013.09.06 20:44

oo

Kopā ar citu klasi varbūt ir 4 bērni, bet kvalitātes nav, kad bērns aiziet citur, angliski nesaprot neko, jo trūkst kārtīga speciālista.

pirms 7 gadiem, 2013.09.07 10:30

Kārķu pagasts