Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Laiks gatavoties Kārķu Meža dienām

Piektdien, 2017. gada 5. maijā Kārķos notiks 14. Meža dienas. Kā vienmēr būs tradicionālās lietas, bet netrūks arī pārsteigumu.


Meža dienu ieskaņas pasākumi sāksies jau 4. maija pēcpusdienā, kad visiem būs iespēja doties izzinošā ekskursijā uz Vijciemu, kur apskatīsim Čiekuru kalti, Vijciema koka baznīcu un iepazīsimies ar kokapstrādes uzņēmumu “Celīši”. Kā jau ierasts, Kārķos jau vakarā sabrauks studenti un mazpulcēni. Meža dienu priekšvakarā ikviens aicināts uz īpašu un unikālu pasākumu, kas notiks “Jaunrozēnu” mājās – muižas ledus pagraba atklāšana pēc atjaunošanas. Pagalmā vārīsies lielais tējas katls, ikvienam būs iespēja atklāt saimnieces un šķūņa Lielo noslēpumu, ledus pagrabā notiks dziedātājas Antas Eņģeles koncerts.


5. maijā Meža dienu atklāšana pulksten 9.00. Pēc tam dosimies uz vairāk nekā 10 darba objektiem, darbosies Zaļā koka darbnīca, Rūķa Dabas bodīte. Ikviens jau tagad aicināts gatavot vēja zvanus, lai piedalītos izstādē un iegūtu pārsteigumu balvas. Pulksten 13.00 kopīgs mielasts un atpūta ar alpīnisma un u.c. atraktīvām aktivitātēm. Pulksten 14.00 notiks 6. starptautiskās koka auto sacensības. Pasākumu vadīs TV šovu un raidījumu vadītājs Armands Simsons. Labu omu uzturēs un vakarā tautas namā ballē spēlēs grupa “Lauku muzikanti”.


Aicinām jau brīvos brīžos gatavoties pasākumam – gatavot koka auto un vēja zvanus. To visu var darīt individuāli vai arī kopā ar draugiem un ģimeni. Gadiem nav nozīmes - šajās nodarbēs var iesaistīties sākot no bērnudārza vecuma līdz 100 gadiem, jo padoms, dzīves pieredze un radošums te lieti noderēs. Šo sacensību rekorda uzrādītājam balvā EP deputāta Arta Pabrika dāvāts brauciens uz Briseli. Katras klases pirmo trīs vietu ieguvējiem – sponsoru īpaši sarūpētas balvas. Lai labāk varētu sagatavoties, 1. pielikumā koka auto sacensību nolikums un 2. pielikumā Latvijas Amatniecības kameras goda priekšsēdētāja Viļņa Kazāka ieteikumi gatavojot vēja zvanus un daži vēja zvani ierosmei.


Būsiet patiesi gaidīti Kārķos! 

Kārķu pagasts