Nomedī sešus vilkus 3

Aizvadītajā nedeļā apjomīgas vilku medības notika mednieku sporta kluba “Kārķi” medību teritorijā. Arī guvums iespaidīgs – mednieki nomedīja sešus vilkus.

Medību vadītājs Rihards Romanovskis “Ziemeļlatvijai” pastāstīja, ka tik liela mēroga vilku medības ar tik bagātīgu medījumu Kārķu pusē vēl nav piedzīvotas. 11. septembrī medībās piedalījās 105 cilvēki. Mednieki bija sabraukuši no Strenčiem, Valkas, Ēveles, Omuļiem, Valkas, Rīgas, Rūjienas. Naukšēniem, faktiski no visas Ziemeļvidzemes. Bija uzaicināti arī Igaunijas kolēģi.

Šoreiz veiksme uzsmaidīja medniekiem Imantam Zandersonam, Valdim Ķīkulim, Edgaram Vucinam, Aivaram Kalniņam, Ivaram Karnātam un Aivaram Lambam. R. Romanovskis gan piebilst, ka medības vajadzēs atkārtot, jo mežā vēl palika viena vilku māte ar vilcēnu.

Komentāri 3

mednieks

Juus,cik noprotu, neesat mednieks!?

pirms 7 gadiem, 2013.09.17 14:56

Nemednieks

Un jūs laikam esat tas varonis, kurš tagad izcēlās ar vilku nošaušanu, bet pirms pāris gadiem nesaņēmāt taisnīgu sodu par malumedniecību, kad nošāvāt alni, bet tēlojāt muļķi, jo pusnaktī tāpat vien staigājāt pa mežu, bet gadījāties nelaimīgi notikuma vietā.

pirms 7 gadiem, 2013.09.17 16:43

Kārķu pagasts