Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgts līgums par tehniskā projekta izstrādi ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstībai Kārķu ciemā

10.aprīlī, Valkā starp Valkas novada domi un SIA „Firma L4” tika parakstīts līgums par tehniskā projekta „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība. Centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu, kanalizācijas sūkņu stacijas būvniecība, notekūdeņu attīrīšanas iekārtu rekonstrukcija Valkas novada Kārķu ciemā” izstrādi.

Līguma ietvaros paredzēts 3 mēnešu laikā izstrādāt tehnisko projektu esošo notekūdeņu attīrīšanas iekārtu un kanalizācijas sūkņu stacijas rekonstrukcijai, kā arī ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izbūvei un rekonstrukcijai. Līguma summa ir 4445,50 lati (bez PVN).

2012.gadā  tika izstrādāts tehniski ekonomiskais pamatojums „Ūdenssaimniecības attīstība Valkas  novada Kārķu ciemā, 2 kārta”. Tehniski ekonomiskais pamatojums kopā ar projekta iesniegumu 28.02.2013 tika iesniegts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM), lai projektu varētu īstenot ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu. Tiklīdz Valkas novada dome saņems apstiprinošu informāciju no VARAM par ERAF līdzfinansējumu projektam, tiks veikta iepirkuma procedūra būvdarbu izpildei.

Pēc informācijas par ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecību var vērsties:

Kārķu pagasta pārvaldē („Ausmas”, Kārķi, Kārķu pag., Valkas novads, tālr. 64728020) vai Valkas novada domes Attīstības un projektu daļā (Semināra iela 9, Valka, tālr. 64722236)

Kārķu pagasts