Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pulcēsies Kārķu pamatskolā uz pēdējo zvanu 3

Piektdien, 17. maijā, Kārķu pamatskolas audzēkņi pulcēsies uz pēdējā zvana pasākumu.

Šogad pamatskolu beidz četri skolēni. Mācību iestādes pedagoģe Ilze Pilskalne stāsta, ka skolas beidzējiem pašlaik 7. un 8. klases skolēni domā sirsnīgus novēlējumus. Būs arī priekšnesumi. “Savus vēlējumus skolai rakstīs arī devītklasnieki un ieliks šos tekstus sapņu kabatiņās, kas glabāsies skolā. Pēc gadiem, kad mūsu jaunieši apmeklēs skolu, viņi varēs savus sapņus izlasīt un varbūt uzrakstīt vēl kaut ko,” stāsta skolotāja.

Arī tagad devītās klases skolēniem būs iespēja pastāstīt atmiņas par piedzīvoto mācību gados.

Pēc svinīgās daļas skolēniem ēdamzālē būs svētki pusdienas.

Komentāri 3

šausmas

Rīkot izlaidumu 4 bērniem ir līdzekļu izšķiešana. Ja arī sola atstāt šīs mazās, sliktās skoliņas, kur trūkst normālu pedagogu, vismaz direktors visām varētu būt viens un izlaidums kopējs. Visām novada 9. klasēm izlaidums varētu notikt Valkā, vienlaicīgi. Tas nākotnes vārdā.

pirms 7 gadiem, 2013.05.15 16:44

nākotne

Labs piedāvājums! Varbūt vispirms Valkas skolām vienu direktoru ielikt. Un sākt ar kopēju izlaidumu Valkā!. Līdz rudenim pārceļam visus laukus uz Valku. Valkā ir tukšas mājas, vietas pietiks. Nevajadzēs laukos ceļus uzturēt. Nevajadzēs medicīnisko palīdzību. Ar sociālā pabalsta saņēmēji būs tuvāk domes kasei. Tikai ko darīt ar atjaunotajiem namiem, ūdensvada trubām, apgaismes stabiem.
SVIESTS!!! Laikam kādam gribas būt par vienīgo direktoru.

pirms 7 gadiem, 2013.05.17 10:44

m

Vienkārši nav normāli, ka sēž mazā skoliņā ar 40 bērniem direktors ar 600 latu algu, bet skolēni ir nesekmīgi, jo skolotāji ar tādiem stulbeņiem neko nespēj izdarīt. Tā nu visi mokās. Varbūt vajag labus skolotājus, kas spēj iemācīt. Būtu interesanti, cik no šiem 4 saņems atestātu?

pirms 7 gadiem, 2013.05.19 18:30

Kārķu pagasts