Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolā viesojas deputāti un pedagogi no citām mācību iestādēm

Šī nedēļa Kārķu pagasta pamatskolā sākās ar vairāku viesu uzņemšanu.

Pirmdien mācību iestādi apmeklēja Valkas novada domes Kultūras, izglītības un sociālās komisijas deputāti, lai iepazītos ar mācību un sabiedriskā darba organizēšanu skolā. Pamatskolas direktore Vallija Ābele stāsta, ka par sasniegto skolā viesus informēja gan skolēni, gan pedagogi.

“Bērni prezentēja mācību iestādē iedibinātās tradīcijas, kā arī pastāstīja, ko paveikuši projekta “Mācāmies, strādājam un dzīvojam kopā” ietvaros. Skolēni dalījās arī iespaidos par redzēto Ēnu dienā.

Savukārt vakar skolu metodiskās dienas ietvaros apmeklēja novada skolu pedagogi. Viņi piedalījās atklātajās stundās, vērtēja, kā audzēkņi darbojas ar interaktīvo tāfeli, bet latviešu valodas un literatūras skolotāja Diāna Magone viesiem pastāstīja par lasīšanas veicināšanas nodarbībām pamatskolā.

Kārķu pagasts