Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārlis Albergs: “Ar lāpstas duršanu zemē nebūs kavēšanās.” 11

Var tikai iedomāties, kā ziemā šķendējas lielo autofurgonu vadītāji, cenšoties no Rīgas ielas nogriezties uz Zemgales ielu, lai pa pagaidu apvedceļu nokļūtu līdz Igaunijas robežai.

Slīpais pagrieziena reljefs nereti ir apledojis, un smagie autofurgoni itin bieži sāniski ieslīd ceļmalas kupenā. Nākotnē gan te plānota gluži citāda aina. Šajā vietā sāksies jaunais tranzītceļš, kas ies apkārt pilsētai. Arī pats pagrieziens būs plašāks un ērtāks.

Nu jau ir skaidrs, ka šovasar sāksies daudzu valcēniešu ilgi gaidītā tranzīta apvedceļa būvniecība. Pirms pāris gadiem pilsētas iedzīvotāji sāka vākt parakstus, lai tranzīta maršruts ietu apkārt pilsētai.

Vairāk lasiet sestdienas, 6. marta laikrakstā "Ziemeļlatvija!"

Komentāri 11

zzs

Liels paldies, ka beidzot tiek risināts jautājums par apvedceļa izbūvi. Bija bail bērnus vienus uz skolu laist, jo fūres jau dzen kilometrus ar tādiem ātrumiem, ka bail bija noskatīties. Ceļi arī izdangāti, komunikācijas zem tiem visas vibrāciju rezultātā nepārtraukti plīsa un bojājās. Beidzot kaut kas būs arī priekš iedzīvotājiem, ne tikai tingl-tangeļi.

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 09:47

vasilits

Какая польза от этой дороги?Валкский край берет кредит. Европа отдаст только деньги а не проценты. И еще мы тратим на забаву 100000 . Теряем в городе единственную безопасную дорогу ,на содержание которой давало деньги государство. Транзитная дорога не принадлежит краю ,а государству. Так пусть государство и тратит деньги ,а не жители Валкского края.Пользы нам жителям Валкского края от этого ни какой ,одни убытки.

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 10:23

Jooo

Jauki,sen bija laiks,normālā Eiropas Savienības valstī neviens ceļš neiet garām 3 skolām (pamatskola,ģimnžija un mākslas skola).Bērni kā jau bērni,pēdējā brīdī izdomā iet pāri ielai,kaut arī pa gājēju pāreju,fūres gribēdamas nevar nobremzēt,kādreiz bail pat skatīties,nu tad beidzot!!!

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 14:15

vasilits

Jooo Я не понимаю . По чему за эту дорогу должны платить жители Валкского края? Это дорога государственного значения ,так пусть государство и платит. Нам она ни какой пользы не приносит. И еще. За все годы ,что эта трасса шла через город ,на ней не было ни одной аварии по вине транзитных перевозчиков.

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 14:39

Александр Потапов

А где такои город ?

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 15:06

Apvedceļš būs piemineklis Undai un Rogainim, bet laurus,protams,plūks citi.

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 18:36

Александр Потапов

Кто за герои Undai i Roganim?

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 19:14

vasilits

Александр Потапов Унда ,это местная фантазерка,у неё в голове только мега проекты.

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 19:28

putnuverotajs

„Ja gribi būt gudrs, iemācies saprātīgi jautāt, uzmanīgi klausīties, mierīgi atbildēt un apklust, kad tev vairāk nav ko teikt.” (J. Lafatērs)

pirms 9 gadiem, 2010.03.08 20:11

Valka