Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas par daudz, tas par skādi 2

Šodien Valkā jau kopš agra rīta apspriestākā tēma ir nakts negaiss. Zinātāji runā, ka pēdējo trīsdemit gadu laikā pilsētā nekas tāds vēl nav bijis novērots. Īsi pirms pulksten pieciem no rīta pērkona dārdi bija tik stipri, ka drebēja ne tikai logu rūtis, bet dažiem - pat visa māja. Savukārt spēcīgās lietavas vairākās vietās pilsētā pārrāvusi caurteces.

 Visvairāk ir cietusi nesen asfaltētā Blaumaņa iela, kur vienā vietā iela ir pārrauta, asfalts iebrucis, un ik pa brīdim stipri plūstošais lietus ūdens skalo grunti, kas atrodas zem asfalta kārtas. Novada domes izpilddirektora vietnieks Guntis Bašķis stāsta, ka jāgaida, kamēr notek lielie ūdeņi un tikai tad var sākt ielas remontdarbus.

 Neapskaužamā situācijā ir tie māju iedzīvotāji, kuru īpašums atrodas Tālavas un Varoņu ielu krustojumā. Ir applūdušas arī tā saucamā Piparciema zemākās vietas, īpaši Cimzes ielā. Novērojām, ka zibens ir saspēris lielo liepu netālu no ēkas Rīgas ielā 46.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Kā par daudz? Muļķības un paviršības. Tas ka iebruka Blaumaņas caurteka nav nejaušība. Es ieteiktu pārbaudīt arī augšējo posmu uz apvedceļa, ja tur esot maza caurule, varēja skalot uzberumu. Vecās kartēs Līvu upīte esot diezgan plaša un spēcīga, jaunās par to kautkā piemirsa, tai pat vairs nav gultnes un tā tek pa pļavu paralēli Līvu ielai, bet Blaumaņa posmā to ietupēja kautkur zem zemes, kur 100% izveidojas aizprosti un sanesumi, un laukā tā iznāk tikai kautkur pamežā pie Izsūtīto memoriāla. Domes bulvārī neparvelti pie VTU garažas tās grāvis tik liels. Nu un beidzamo posmu arī neviens un nekad nekopa, tas aizauga un nespēj izlaist ūdeni, tāpēc appludnātas mājas.

pirms 3 gadiem, 2016.07.25 19:14

bezugunsnavdumu

Nu re, jāatrod kurš bija caurtekas būvnieks ūdensvada būves laikos un lai apmaksā remontu. Caurtekas truba bija smieklīgi maza, tagad vismaz kāds līmenis.

pirms 3 gadiem, 2016.07.30 03:28

Valka