Koķe Valkā un Valgā iepazīsies ar izglītības aktualitātēm

Šodien izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (ZZS) dosies darba vizītē uz Valku, Valkas rajonu un Valgu, lai tiktos ar pašvaldību pārstāvjiem, izglītības darbiniekiem un skolēniem.

 

 

Ministre iepazīsies ar izglītības aktualitātēm un abu pilsētu - Valkas un Valgas - sadarbību un iecerēm izglītības jomā, aģentūrai LETA pastāstīja izglītības un zinātnes ministres padomniece komunikācijas jautājumos Agnese Korbe.

 

 

Šodien plkst.11 plānota tikšanās ar Valkas pilsētas domes priekšsēdētāju Undu Ozoliņu un pašvaldības pārstāvjiem. Plkst.12 Koķe Valkas domē tiksies ar masu mediju pārstāvjiem, bet Latvijas-Igaunijas institūta un Latvijas Universitātes Valkas filiāles apmeklējums paredzēts plkst.12.20.

 

 

Ministre apmeklēs arī Valkas ģimnāziju, kur plkst.12.40 plānota tikšanās ar skolas vadību un pedagogiem, bet ar Valkas ģimnāzijas skolēniem Koķe tiksies plkst.13. Plkst.14.30 paredzēts Kārķu pamatskolas apmeklējums, savukārt plkst.16 - tikšanās ar topošā Valkas novada pedagogiem Valkas pamatskolā. Vizītes noslēgumā plkst.17.15 Koķe apmeklēs Valkas-Valgas biroju un tiksies ar abu pašvaldību vadītājiem un pārstāvjiem.

 

Valka