Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas pasākumi Valkā

Šodien, 25. martā Valkā tiks pieminēta diena, kas Latvijas vēsturē iezīmēta sēru krāsā, - Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena.

Plkst. 15.00 Valkas pilsētas kultūras namā būs iespēja kopīgi pārskatīt traģiskos vēstures notikumus un kavēties atcerē, noskatoties režisores Dzintras Gekas dokumentālo filmu “Kur palika tēvi?” –  skarbas un dvēseli dedzinošas uz Sibīriju aizvesto bērnu atmiņas par vecākiem. Ieejas maksa 2 EUR, skolēniem un pensionāriem 1.50 EUR, represētajiem – brīva. 

Plkst. 16.30 Lugažu stacijā notiks komunistiskā genocīda atcerei veltīts piemiņas brīdis. 

Autobuss uz Lugažu staciju no aties Valkas pilsētas kultūras nama plkst. 16.20.

Ap plkst. 17.00 Bērnu un jauniešu centrā “Mice” represētie tiek aicināti uz atmiņu pēcpusdienu pie tējas tases. “Mices” teātra pulciņš rādīs Raiņa dzejas kompozīciju “Trīs vērtības kā stīgas vibrē...”.

Valka