Krauklis: Sadarbība ar reģionālajām partijām prasītu "Vienotības" politikas maiņu 17

Lai reģionālās partijas, tostarp arī Vidzemes partija, būtu ieinteresēti sadarboties ar "Vienotību", vadošajai partijai nāktos mainīt atsevišķus līdzšinējos uzstādījumus un reģionālo politiku kopumā, ir pārliecināts Vidzemes partijas līderis un Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Sarunā ar aģentūru LETA Krauklis norādīja, ka "Vienotība", viņaprāt, ir viena no pragmatiskākajām un spējīgākajām partijām, tādēļ, ja tā būtu gatava mainīt politiku saistībā ar reģionu attīstību un atbalstu tiem, sadarbību ar reģionālajām partijām nebūtu problēmu panākt.

Ir jāveido skaidrāka politika par to, kā attīstīt reģionus, piešķirt tiem vairāk līdzekļu, uzskata Krauklis. "Es būtu tikai priecīgs, ja "Vienotība" spētu politiku mainīt par labu reģioniem," viņš norādīja, piebilstot, - fakts, ka "Vienotība" aicina reģionālās partijas uz sarunu, jau ir solis tuvāk mērķim par sadarbību arī reģionu attīstībai.

Kopumā Vidzemes partijas līderis ir pārliecināts, ka reģionālajām partijām ir jāmeklē veids, kā sadarboties ar valdību. "Sadarbības formas var būt dažādas, bet tas būs tikai vispārējs ieguvums, ja valdība un reģioni meklēs kopīgu valodu," savu nostāju aģentūrai LETA pauda Krauklis. Viņš arī norādīja, ka valdošās partijas nav tik plaši pārstāvētas reģionos, tādēļ sadarbība ar reģionālajām partijām tām ir nepieciešama, savukārt reģionālo partiju iespējas ietekmēt reģionālo politiku valsts līmenī ir neatsverama iespēja, ko var panākt tikai sadarbojoties.

Aģentūrai LETA Krauklis norādīja - tā kā reģionālo partiju tikšanās laikā ar "Vienotību" notiks starppartiju diskusija par reģionālo politiku, ir tikai loģiski, ka tikšanās tiek rīkota Ministru prezidenta zālē. "Saruna ir par valstij, nevis partijai svarīgajiem jautājumiem," skaidroja Krauklis.

Valkas novada mērs atzina, ka Vidzemes partija uz tikšanos došoties ar mērķi atrast modeli, kādā sadarboties ar "Vienotību" politikas veidošanā, taču runāt par iespējām kooperēties gaidāmajām vēlēšanām vēl esot pāragri un šādu jautājumu Vidzemes partija vēl neizskatot.

Kā ziņots, "Vienotība" partijas vadības augstākajā līmenī uzaicinājusi uz tikšanos reģionālo partiju līderus, cerot viņus iegūt par partneriem, raksta laikraksts "Diena". Tikšanās plānota piektdien, 5.jūlijā, Ministru prezidenta zālē.

Komentāri 17

tas kas Andris no Mākoņiem

Reku Vents 'tāds gudrinieks. Nez kur viņš bija, kad darbojas Saeimā un roku Andrim turēja.
Vent ko tu pats saki par to laiku?

pirms 8 gadiem, 2013.07.04 17:17

gazi grida

bija forsi laiki

pirms 8 gadiem, 2013.07.04 17:19

reālists

Ko jūs te klabat par kaut kādu savu jaunības laiku.Mēs dzīvojam šodienā un jūsu atraugas laiku netaisa.Tas ko Krauklis saka,ir taisnība.Ja Vienotība negrib aiziet pa smilšu taku kā dažas citas partijas,tā augstprātība ir jāatmet.

pirms 8 gadiem, 2013.07.04 18:52

Eriks

tas nozime ventam tiks pieskirta licence zagsanai visa Valkas rajona

pirms 8 gadiem, 2013.07.04 20:25

prieks

Jums ir konkrēti pierādījumi par zagšanu, lai varētu ierosināt Kriminālprocesu?

pirms 8 gadiem, 2013.07.04 21:12

izskatas ka

vents grib piesukties ka ute vienotibai, jo neizdevas piesukties nacionalai apvienibai? pats no sevis vins neko neprot un negrib? bet ka mineja kads ieprieks, ja pieskirs pilnvaras no zelta durtinam, tad tikai saksies leiputrija?

pirms 8 gadiem, 2013.07.04 21:53

reālists

Tā sauktā nacionālā apvienība,nomierinies! Kurš kuram gribēja piesūkties?
Ventam ir jāstrādā uz novada attīstību. Var jau kasīties pa labi,pa kreisi,bet cik tālu tie kašķi paši ir tikuši? Jāmeklē iespējas,jāmeklē kopsaucēji,nevis jāsēž zelta tronī un jāgaida,kad kāds pienesīs klāt. Visvieglāk jau ir kasīties un pašam neko nedarīt lietas labā.Bet tāda popularitāte ir lēta un diemžēl- īslaicīga...

pirms 8 gadiem, 2013.07.05 10:53

NA

tad lai sienas klat saskanai, tur atrak naudu dabus. ja letini nebus naivi SC ari saiema vinnes. jo vairs nav par ko.

pirms 8 gadiem, 2013.07.05 13:49

labāk pasakiet

Ja nu ir kas bezjēdzīgs, tad tā ir nacionālu apvienības deputātu mandātu masveida nolikšana Valkā! Nu ko lien deputātos, lai pēc tam atteiktos!?

pirms 8 gadiem, 2013.07.05 14:27

ko lien?

ja saprasanas par saimniekosanu pasu spekiem nav? tikko kresla jau devas ubagot pie saimnieka. vai tapec, ka vieteja vara neskiet svariga un sirmis aizkrita cerot sedet saeima par spiti visam?

agrakie dzivoja klusi, bet neubagoja. atnaca putns ar moto - nevisas iespejas izmantotas, nevisas pakalas izlaizitas ne visas ielists ir?

pirms 8 gadiem, 2013.07.06 11:25

pareizi

a tu ka domaji? visa partija makonteva projekts. kopa ar aliansem. vienotibai jauzmanas. jo ir varbutiba ka izmantojot uzticibu, nakotne izmetis ka...darba cimdus.

pirms 8 gadiem, 2013.07.05 18:14

žurkis

Štrunts par kaklasaiti,toties Vents ir smuks.

pirms 8 gadiem, 2013.07.06 13:50

zurkis ir zils?

?

pirms 8 gadiem, 2013.07.06 17:36

ķengātājam un Co

Lielais anonīmais drukātājs atgriezies.Kur ta biji izskrējis? Nu lāgā nepaveicās šoreiz,aritmētika nebija pareizā, bet vai tāpēc otru apkakājot jūsu stāvoklis uzlabosies? Labāk nu būtu izdarījuši secinājumus,ka ar otra apķēzīšanu vien nepietiek, lai dabūtu varu. Vairāk pozitīvisma,kungi!

pirms 8 gadiem, 2013.07.06 12:51

optimists

vents ir atgriezies lai turetu andrim no makoniem ''roku''

pirms 8 gadiem, 2013.07.07 15:01

ķengātājam

Da nu beidz,idiot! Kā tu esi apnicis ar savu zobu griešanu!
Kauns nav Ventam acīs skatīties?

pirms 8 gadiem, 2013.07.07 17:58

Valka