Kriksis būs uzticīgs mājas sargs

Šis pavasaris piecus gadus vecajam Kriksim sācies pavisam bēdīgi - pēc saimnieces nāves sunītim nākas meklēt jaunas mājas.

 

"Ziemeļlatvijas" palīdzību lūdza valcēniete Elga Zelča, kura pastāstīja par bēdīgo notikumu. Pašlaik Kriksis mājo pie labiem cilvēkiem Ērģemes pagastā, kuri uz laiku uzņēmušies rūpes par mīlīgo dzīvnieku.

 

"Kriksis ir kārtīgs, nosvērts, apkārt neskraida, ir izskatīgs un mīlīgs. Viņš ir labs mājas sargs, bija un ir būs bezgala uzticīgs saimniekam, jo paradis tam staigāt pa pēdām. Suns nav uzbāzīgs, zina savu vietu," ir pārliecināta E. Zelča.

 

Kriksis gan nekad nav dzīvojis kopā ar bērniem, tāpēc E. Zelča iesaka patvērumu sunim dod kādam vientuļam pensionāru pārim. Tāpat suns nekad nav turēts piesiets pie ķēdes būdā, jo saimniece viņam ļāva gulēt virtuvē.

 

 

Pašlaik Kriksis izskatās pēc balta, mīksta gubu mākoņa, jo suņa mamma ir pūdeļu šķirnes, bet tēvs - bezšķirnes kaimiņsuns. Kriksim ticis mammas izskatīgums. Ja kādam mājās ir vientuļi un gribas kādu draugu, tad var zvanīt uz mobilo tālruni 26422360 Elgai.

Valka