Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kur paliek no Valkas izvestais sniegs? 9

"Ziemeļlatvija" kopā ar Valkas novada Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Inesi Vehi pabija vietā, kur pašvaldības iznomātās smagās automašīnas un traktori izgāž no pilsētas ielām un ietvēm savākto sniegu.

Tas ir netālu no ceļa Valka - Smiltene pirms dzelzceļa pārbrauktuves, bijušajā DOSAAF teritorijā, kurā tā saucamajos padomju laikos apmācīja topošos autovadītājus. Sniega izvešana turpinās jau vairākas dienas.

I. Vehi lēš, ka šī sniegotā ziema un cīņa ar biezo sniega kārtu noteikti finansiāli ietekmēs pilsētas apsaimniekošanas darbus pavasara un vasaras mēnešos. Vairāk par šo tēmu lasiet sestdienas laikrakstā "Ziemeļlatvija".

Komentāri 9

Valcēniete

...Tas ir smags un ļoti vajadzīgs darbs...Paldies Valkas dienestiem par šo smago darbu....!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 09:45

sniegs

Ja Dienā raksta, ka Rīga cīņā ar sniegu zaudē, Valka šogad sniegam neļauj uzvarēt. Malači Valkas novads! Pilsētas lielais krustojums ir neticami tīrs, kā vasara!

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 10:25

nuja

Tomēr nevajadzētu pārcensties un iztērēt milzīgus līdzekļus. Sniegu nošķūrēt vajag, bet tikai nevajag neko kaisīt bezjēgā-nu jāpiecieš cilvēkiem.

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 12:05

valka

Paldies novada dienestiem un sētniekiem par smago darbu. Prieks katru rītu no mikrorajona uz centru iet pa balti sniegotu ietvi.

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 12:28

amadeo

To kalnu kas ir pašā centrā pretī baznīcai gan varēja aizvāk.Savādāk pilsētas centrā Himalaji veidojas kaut kādi.

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 12:53

ļoti labi, bet gribētos zināt, cik šāds prieks izmaksā Valkā?

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 15:13

I. Karpova

Par to, cik pašvaldībai izmaksā sniega izvešana, lasiet sestdienas "Ziemeļlatvijā"

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 15:25

ivcuks

tiešām ir prieks, ka no pilsētas izved sniegu, kas traucē pat ļoti. bet - man patiktos arī, un es domāju, ka daudziem šoferīšiem būtu pa prātam, ja par sniega izvešanu atbildīgās personas mazliet padomātu par to, ka no ielu krustojumu stūriem mazliet aizvāktu sniegu. ar auto braucot ir ļoti grūti pārredzami krustojumi, kamēr neesi ar mašīnas priekšpusi "izlīdis" līdz puskrustojumam. par piemēru varu minēt to mazo ieliņu, kas gar kultūras namu iet un Rīgas ielas krustojums - nav iespējams aiz tās lielās sniega kupenas ieraudzīt, vai no autoostas puses tuvojas vai nē kāda automašīna.
bet tā - prieks par jau paveikto!

pirms 8 gadiem, 2011.01.07 22:18

Valka