Kuram jāpasniedz domes pateicības? 64

Asa nesaprašanās ir samilzusi starp Valkas kultūras nama administrāciju un novada domes vadību saistībā ar nule aizvadīto starptautisko kultūras nedēļu. Tās veidotāji domā, ka ir iekļuvuši starp divu atšķirīgu politisko uzskatu dzirnakmeņiem.

Domstarpības ir apstāklī, ka teātru festivāla "Tālvils" atklāšanas laikā Vents Armands Krauklis vieskolektīviem pasniedza Valkas novada domes pateicības rakstus, kurus parakstījis bija arī domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs.

Šajā pasākumā viņš nepiedalījās, jo atradās komandējumā ārzemēs. Iespējams, daudzi bijušā Saeimas deputāta klātbūtnei nepievērsa nekādu uzmanību, taču citiem radās neizpratne, kāpēc tieši viņam jāpasniedz domes pateicības?

Lasiet šodienas laikrakstā ""Ziemeļlatvija"!

Komentāri 64

taisnība

bet nu ja patīk Krauklim teātris un kultūra, lai tak sveic...
Un Alberga kungam nevedas uzrunas (līdz šim nevienu tiešām labu neesmu dzirdējusi).. viņam jau tā darba pietiek!!

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 08:15

taisnībai

Lai sveic savā vārdā. Kāds viņam sakars ar novada domi? Nav pat deputāts.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 10:37

zzs

Vienk';arši smieklīgi. Vai nav citu deputātu, kas var pasniegt apbalvojumus. V. Krauklis līdīs visur kur var ielīst, jo ir bezdarbnieks ar lielu tētiņu algu. Izbijušie TP tikumus nemainīs, atkal domā kā apmānīt muļta tautu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 10:39

atturībnieks

Nav jau galvenais, kurš pasniedz. Galvenais - ko pasniedz. Es personiski uzskatu, ka bija ļoti nekulturāli dāvināt alkoholu. Lai arī dārgu un kvalitatīvu, tomēr stipro dzērienu dāvināšana šādā lielā pasākumā liecina par dāvinātāju takta un inteliģences trūkumu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 10:40

atturībniekam

Normāla dāvana no muzikanta teātra darbonim:) Bohēma tajā vidē nav nekas svešs. Tikai kāds tam visam sakars ar novada domi? Tas nav skaidrs.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 11:36

zzs

Krauklis NAV Valkas novada deputaats!!! Vins nav ari domes darbinieks, vins parstaveja biedribu Atbalsts Valkai un bija sponsors.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 11:46

V'ērotāja
Pasākums bija tiešām lielisks, bet, kā jau kārtējo reizi, rodas mieles lasot vietējo avīzi......Skumji, bet kāpēc vienmēr viss lieliskais ir jāsabojā?????
Jauki, ka kultūras nama darbinieki uzrunāja Ventu, citādi, ja būtu turpinājies tik nesakarīgā garā, kā iesāka domes darbinieks (drausmīgā krievu valodā ar nepārdomātu runu), pasākums būtu iesācies nožēlojami. Valcēniešiem bija KAUNS!!!
Vai tiešām grūti atzīties, ka nepārvalda krievu valodu????Valkā ir ļoti daudz krievu inteliģences pārstāvju, kāpēc šādās reizēs nelūdz palīdzību viņiem?

Liels PALDIES festivāla organizētājiem!
Žēl, ka dažiem Valkas pilsētas iedzīvotājiem visu vienmēr gribas sabojāt, bet tie jau ir tikai daži, kuru sarūgušās domas un spriedumus nevajag uztvert nopietni!
Vēlreiz PALDIES organizētājiem!

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 12:17

Jautrule

Tā domes darbinieka klepošana mikrofonā tiešām bija smieklīga ...

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 12:23

taisnībai

Taisnībai un visiem citiem pasākuma knābātājiem!
Pasākums bija kolosāls un mums, skatītājiem, ir gluži vienalga, kas pasniedza "Pateicības". Tie nebija apbalvojumi !!!! Paldies Ventam, kurš pēdējā brīdi, kā varēja saprast, glāba situāciju un palīdzēja kultūras nama direktorei sveikt viesus, jo no domes vadības un 15 deputātiem neatradās neviens, kas izlīdzētu Aijia!
Vajag nākt uz pasākumiem baudīt kultūru, ne meklēt apglumējošos visiem sen apnikušos politikas akmeņus!

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 12:27

sviesc

Tas, ka teātrmīļa doma ir vienmēr un visur atbalstīt oranžos, ir skidrs.Tie tēpisti, kas te aizgrābti slavina izbijušos caurkritušos saeimas deputātus ir saprotami, jo ar joni tuvojas jaunas vēlēšanas un jāspēj atkal ielēkt vagonā, lai turpinātu rebas griezt un tautai smadzenes skalot.Ja jau Krauklis tāds teātrmīlis, ko neiesaistās trupā?Vienkārši riebjās uz tiem feisiem skatīties.Vēmiens nāk.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 12:35

mierīgā

tipiski latviešu komentāri- laikam tuvojas pusdienu laiks...

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 12:43

X

ir iekļuvuši starp divu atšķirīgu politisko uzskatu dzirnakmeņiem.
============================
Smiekli nāk. Neatradu nekādus politiskos uzskatus Kraukļa darbībā. To, ar ko nodarbojas tēpisti, sauc savādāk.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 13:34

vērotājs

Labi ka Valkai ir Krauklis, par ko rakstītu vietējie avīžnieki, ko pētītu un apklačotu valcēnieši. Protams Vents dzīvo un elpo tikai tāpēc , ka būs vēlēšanas ,vienalga kuras, viss ko viņš dara ir ļoti ,ļoti ,ļoti aizdomīgi. Smieklīgs, nožēlojams apraksts. Tad nu gan problēma vietējā pīļu dīķī.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 14:24

Nav vēl valstij atmaksāts 1,03 miljons par iepriekšējo pozitīvisma kampaņu, kad jau atkal kāpj uz tā paša grābekļa.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 15:32

Pensionāre

Man žēl, ka pie varas esošai domes koalīcijai ir tik zems intelektuālais līmenis. Varu "izplēsa", bet reizēm tā vien liekas, ka nezina ko darīt. Ļoti gaidu nākamās novada vēlēšanas.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 15:51

pensionārs

pensionŗei

Bet es domāju diametrāli pretēji- tavējie TP vienmēr ir bijuši un būs sava labuma meklētāji, populisti un Valkai tādi caurbiras kā viņi nav vajadzīgi.Pietiek, viņu laiks ir politiskajā mēslainē.Jānāk jauniem, normāli par valsti un cilvēkiem domājošiem cilvēkiem.
Kurš ko izplēsa iepriekšējās vēlēšanās un ar kādām metodēm vecie to darīja bija vienkārši nožēlojami.Tā kā pašņuksti vien nēzdodziņā par tiem jaukajiem, aizgājušajiem laikiem.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 16:02

pensionāre

zaļajam pensionāram

Nēsmu ne TP, ne Kraukļa aizstāve, ne atbalstītāja. Par to te vispār neiet runa. Man vienkārši kauns par esošās domes vadības neizdarībām. Runājot par vēlēšanām, ceru, ka būs kādi jauni spēki (protams ne Kraukļa), kuri domās un darbosies progresīvāk, nevis iegrims atmiņās par seniem (padomju) laikiem.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 16:39

vēlētāja

Ir tikai daži jautājumi: kāpēc tādā nopietnā starptautiska mēroga kultūras pasākumā nebija domes deputātu,izņemot Bašķi, kura darbība šoreiz patiesībā bija traģikomiska?
Kur bija deputāte,kura notiekošo Valkā vērtē ar MAN NEPATĪK vai otrādi, nepaskatoties plašāk,nepaskatoties arī uz savu atbildību?
Kāpēc domes vadība nebija parūpējusies par atbilstošu pasākuma pārstāvniecību, vai tiešām pāris skolēnu pavadīšana uz ārzemēm bija svarīgāka?
Kāpēc neatradās nauda pasākuma pieklājīgai norisei? Komandējumu naudām uz ārzemēm droši vien līdzekļi atrodas?
Godīgi atbildot uz šiem jautājumiem variet domāt par citu tiesāšanu, nedomājiet ka autoritāti dod vara, autoritāte ir jānopelna ar darbu.

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 17:01

X

Kāpēc domes vadība nebija parūpējusies par atbilstošu pasākuma pārstāvniecību
------------------------------------------
Un kas tad ir Ikšķelis vai Aija Sallu? Vairs neskaitās pašvaldības darbinieki?

pirms 9 gadiem, 2011.07.16 17:20

Valka