Kuram Valkā tiks galvenais krēsls? 13

Piektdien pulksten 14.00 Valkas domē kopīgā iepazīšanās diskusijā tiksies jaunievēlētie Valkas novada domes 15 deputāti.

Tikšanos rīko novada vadošā pašvaldība - Valkas dome.

 

"Deputātiem būs iespēja piedalīties diskusijā, iepazīstināt klātesošos ar savu redzējumu par novada struktūru un par priekšsēdētāja amata kandidāta pretendentiem un pārrunāt citus aktuālus jautājumus," informē Valkas domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa. Viņa atklāj, ka pagaidām ir zināmi divi novada priekšsēdētāja kandidāti - U. Ozoliņa un Kārlis Albergs. Domes priekšsēdētāja ir tikusies ar partiju sarakstu, kuru pašvaldības vēlēšanās ieguva vislielāko vēlētāju uzticību un pārvarēja piecu procentu barjeru, līderiem un aicinājusi strādāt savā komandā.

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka turpmākos četrus gadus domes deputātu pienākumus pildīs seši deputāti no Tautas partijas - Unda Ozoliņa, Aivars Cekuls, Sandra Pilskalne, Agris Simulis, Raimonds Videmanis un Mārīte Kalniņa; četri deputāti no "Centriskās partijas Latvijas Zemnieku savienība" - Mārtiņš Kreilis, Kārlis Albergs, Marita Treijere un Mārtiņš Pētersons; četri deputāti no Pilsoniskās savienības - Guntis Bašķis, Viesturs Zariņš, Erna Pormeistere un Valdis Šaicāns, kā arī Aivars Sjademe no Demokrāti.lv

Komentāri 13

taisnīgā

Nu jau iet vaļā! Kā var jaunie deputāti būt tik nepatstāvīgi lai nesaprastu, ka arī lauku izdzīvošana iespējama ar 'jaunām, ne padomjlaika metodēm. Ja jau tagad visi tik godīgi klana galviņas līdzi Albergam un Pormeiterei, tad nav mums ko cerēt uz deputātiem, kas strādā mūsu, laucinieku interesēs. 'Valkas novada iedzīvotāji! Vai mēs vēlējām deputātus, kas nolasa vēlēšanos no šo cilvēku acīm? Kur viņu attieksme? Es gribu dzīvot Valkas novadā, kurš būs atspēries no nebūšanām. To saredzu tikai Undas Ozoliņas vadībā. Albergs bija tikai 9. no ievēlētajiem. Astoņi dabūjuši vairāk balsu. Kā nav kauna tik traki gribēt būt pirmajam? Un pārējie bez ierunām. Bijuši pie burenes, vai? Ko tādi deputāti lems pēc 3 un 4 gadiem? Ko liks, to darīs, bet mēs vēlējām Jūs, jo uzticējāmies. Vai sākat mūs pievilt, nemaz nesākuši strādāt? Undai Ozoliņai divas reizes vairāk balsu nekā Albergam. Mēs tie bijām, kas vēlējām. Deputāti! Balsojiet par Undu Ozoliņu kā novada vadītāju. Tas būtu godīgi un taisnīgi.

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 18:14

lauķis

to taisnīgai
Jēziņ, vai patiesi Albergs sataisījies par novada priekšnieku? Nu ja, sasolījis visiem amatus, nav jau brīnums, ka ēd no rokas. Baigie krāmi. Atgriezīsies Laganovskas laiki. Klusums un iznīcība. Un tikai baigi garās runas uzstājoties. Fui šitādam Valkas novadam. Jātaisa pekele un no pagasta jātin prom. Ozoliņas k-dze, varbūt viss nav zaudēts? Turēšu īkšķi 1. jūlijā, lai Jūs ievēl. Varbūt deputāti apdomājas. Tak tur viens otrs no laukiem normāls, neticās, ka Alberga vai Ernas līdzskrējējs.

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 18:24

karki

mēs kārķu jaunieši gribam lai Valkas novadu vadītu Unda Ozoliņa. Viņa ir jauna, enerģiska, izglītota, ar ekonomikas maģistra grādu. Ir ieinteresēta lauku problēmās. Atbalsta jauna tipa domāšanu. Cilvēkiem pensijas vecumā, lai kā arī censtos, domāšana ir atbilstoša gadiem. Tāpēc jau cilvēkus laiž pensijā. Ceram uz Mārtīņu Pētersonu, ka viņš aizstāvēs Kārku jauniešu intereses.

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 19:08

Ieva

Vai nav pārspīlēti - ekonomikas maģistre?

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 19:40

realitāte

Unda Ozoliņa tika ievēlēta pateicoties padarītajam pilsētā. Zemnieki un Albergs tika ievēlēti tāpēc, ka lauku cilvēki baidās , ka pilsēta viņus atstās nomalē . Tas nav par padarīto darbu, tas pateicoties bažām. Ne velti Ozoliņai pilsētā apmēram 40% balsu, Albergam kādi 15%.

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 20:05

bez bailēm

Kāds pamats bailēm, ka Ozoliņa laukus atstās nomalē? Novada veidošanas laikā tieši viņas iniciatīva bija braukt un iepazīt visu topošā novada pagastu vajadzības. Pie tam deputāti ir no visiem pagastiem un viņas uzstādījums visiem ievēlētajiem deputātiem bija veidot kopēju komandu, kas darbojas visa novada labā. Viņa piedāvā posteņus visu partiju pārstāvjiem, lai būtu līdzsvars un valdītu demoktātisks gars. Albergs gan Ozoliņai nav paredzējis nevienu amatu un redz tikai sesi un Pormeisteri.

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 22:06

precīzā

Precīzi - Undai Ozoliņai maģistra grāds vadības zinībās programmā starptautiskā ekonomika un bizness. Tātad varētu orientēties, kā šajos laikos būt gan pilsētas, gan lauku labā.

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 22:13

jauns pāķis

Deputāti! Vēlot novada vadītāju domājiet kā te būs pēc gadiem. Albergs aizbaidīs visus atlikušos jauniešus un tad Jums pašiem nebūs ko komandēt. Veci cilvēki nevar saprast to, ko jūt jauni. Nevar un viss. Briest baigie ***. Veči, vēliet par novada vadītāju Ozoliņu.

pirms 12 gadiem, 2009.06.19 22:19

rēķinieties

Pat ja šaurpierīgie neievēlēs Undu, Unda pēc gadiem (nezinu 1,2 vai 4) atgriezīsies, bet pašreizējos "varoņus" mēs vēl ilgi pieminēsim. Būs novada folklora.

pirms 12 gadiem, 2009.06.20 08:39

no malas

Es domāju,ka Undai ir laiks paiet malā, ko tad viņa ir darījusi - visus savus draugus darbā pieņēmusi. Cik tad ir strādājošo pieņēmusi Unda, vispār šoks, grāmatveži vien esot 9 un kopā visi pārējie,lai tad Unda arī izstāsta cik pašlaik strādā un cik ir paredzēts šo darbinieku. Visi viņi barojas no nodokļu maksātāju naudām. "Izcili" strādājusi.

pirms 12 gadiem, 2009.06.21 20:03

tai no malas

Ko tu muldi, citu vārdu nav! Kuri ir tie draugi? Ko viņa vienpersoniski ir pieņēmusi? Dažai deputātei no pretējās puses gan visi ģimenes locekļi ir domē! Un ko tu jēdz, cik grāmatveži vajadzīgi, kāds darba apjoms? Pašai iesaku iet malā, jo muldi galīgi tukšu!

pirms 12 gadiem, 2009.06.22 17:31

pēc de facto

Nu Bašķi obligāti vajag ielikt finanšu komitejā!:D

pirms 12 gadiem, 2009.06.22 21:10

Zinātājs

Arī Pormeisterei ir maģistra grāds vadības zinībās programmā starptautiskā ekonomika un bizness, bet viņa neceilē ne uz vienu amatu jaunajā domē, tā kā ne tikai Unda ir ar attiecīgu izglītību, un neviens nesaka, ka strādās tikai tā 1/2, kas ieguvuši vairāk deputātu skaitu.Visi strādās kopā, ja to atļausies un gribēs TP, bet, cik izskatās- tas viņiem nav pieņemams.

pirms 12 gadiem, 2009.06.26 12:11

Valka