Labāk dzelzs nekā ķīselis 5

Svētdien, Starptautiskajā sieviešu dienā, Valkas rajona bērnu un jauniešu interešu centra otrā stāva zālē notika akcijas - aptaujas "Sievietes Valkai" noslēgums. Šo pasākumu organizēja pilsētas jauniešu dome Rominas Meļņikas vadībā.

Pavisam tika izplatīts vairāki simti ankešu. Atpakaļ saņemts vairāk nekā 200, tostarp arī elektroniski iesūtītas. R. Meļņika apstiprina, jo aptaujā bija iesaistītas vairākas ģimnāzijas klases, taču liela daļa bija arī vidējās paaudzes cilvēku.

Nominācijā "Sabiedrības dvēsele" visvairāk balsu saņēma kultūras nama direktore Aija Sallu. Viņa atzīst, ka katra atzinība ir patīkama, jo īpaši nepateicīgajā kultūras darbā, kur "paldies" allaž nospēlē augstāko lomu. "Naudas man nav, uzņēmuma arī nav, bet ir dvēsele, kuras bagātībā varu dalīties," komentē Aija.

Savukārt par "Dzelzs lēdiju" kļuva Inta Laganovska. "Pie apzīmējuma "Tečere" savulaik biju pieradusi un jaunā nominācija ir tikai turpinājums tam," smaida I. Laganovska. Viņa šim apzīmējumam piekrīt, jo labāk būt dzelzs lēdijai nekā ķīselim, un tā joprojām esot Intas stiprā puse.

"Sieviete - smaids" pilsētā ir Inguna Ošāne. Viņai šī atzinība kļuvusi par lielu pārsteigumu. "Pirmā doma bija, ka man jākļūst nopietnākai, taču tā laikam nav. Arī turpmāk centīšos smaidīt gluži tāpat kā līdz šim," "Ziemeļlatvijai" pauž kosmetoloģe Inguna. Viņa domā, ka smaids nozīmē tik daudz, bet patiesībā nemaksā neko. Gandrīz tikpat daudz punktu šajā nominācijā saņēma Māra Zeltiņa.

Jautāta, kurā nominācijā bija visvairāk konkurentu, R. Meļņika atbild, ka tā bija "Sieviete - sports". Līdztekus uzvarētājai Vēsmai Selgai uz uzvarētājas lauriem pretendēja arī Mudīte Gerke un Zita Sproģe. Konkurence bija arī nominācijā "Pilsētas mūza". Par uzvarētāju atzīta Maruta Stabulniece, taču daudz balsu saņēma arī Ginta Ēķe.

Ļoti stabila līdere nominācijā "Pilsētas seja" bija domes priekšsēdētāja Unda Ozoliņa. "Ir patīkami un jūtos gandarīta, ja ar mani tik daudz cilvēkiem asociējas pilsētas seja. Tas nozīmē, ka strādāju pareizā virzienā un cilvēki to novērtē," "Ziemeļlatvijai" stāsta U. Ozoliņa.

Par "Biznesa lēdiju" ir kļuvusi uzņēmēja Albīna Kārkliņa. Viņa kautrīgi bilst, ka šis tituls esot par skaļu, jo cilvēkam ar tādu titulu jābūt zināmam vismaz visā Baltijā. Viņas kolēģe Modrīte Šeļevska teic, ka Albīnai tikpat labi piestāvētu tituls "Māte" vai "Sieviete - spēks", jo viņa ir "patīkama sieviete ir milzumlielu enerģiju". Albīna bija sagatavojusi svētku cienastu visiem saieta dalībniekiem.

Par "Māti" ir kļuvusi Ieva Cīrule , "Sieviete - deja" ir Skaidra Smeltere un "Sieviete - spēks" - Vitālija Voliņa. Koncertā laureātiem piedalījās saksofonists Ričards Bušs, pianiste Keita Ontensone, ģitārists Ivo Meļņiks un dziedātāja Anete Selga.

Komentāri 5

Nesaprotu

Taa diivaini,par visaam ir kaut kas vairaak pateikts,bet par " Maati" ," Deju" un " Speeku" pilniigi nekas.Arii es veelos zinaat, ar ko iipasu ir izpelniijusies Ciirule "Maates" titulu?

pirms 12 gadiem, 2009.03.09 12:20

Aldis

deja, spēks un iedvesma pasākumā nepiedalījās.katrā avīzē katram rakstam ir precīzi limitēts zīmju skaits, tāpēc visas aptaujāt nav iespējams. par mātēm varbūt vairāk jārunā Mātes dienā. Precīzākas ziņas gūstamas pie pasākuma organizatoriem.

pirms 12 gadiem, 2009.03.09 14:37

Māte

Aldi, ceru,ka veidojot rakstu par mātēm veltītu Mātes dienai atradīsiet piemērotākas kandidātes par kurām rakstīt.Valkā tādu ir daudz!

pirms 12 gadiem, 2009.03.09 16:22

#####

Cik cilvēki var būt skaudīgi, ja pašiem netiek,tad vismaz citus ar dubļiem apmētās

pirms 12 gadiem, 2009.03.09 22:38

Valka