Lai ceriņi atgrieztos Valkā 10

Grupai valcēniešu ir radusies ideja nākamgad maijā sarīkot akciju "Kad Valkā atgriežas ceriņi", kuras ietvaros Lugažu laukumā paredzēts stādīt ceriņus saskaņā ar šī laukuma rekonstrukcijas projektu.

"Mums radās ideja sarīkot vienas dienas pasākumu, lai Valku atkal varētu dēvēt par ceriņu pilsētu. Sākot ar februāri, esam paredzējuši vākt ziedojumus dažādos kultūras pasākumos, lai iegādātos ceriņu stādus," stāsta Valkas kultūrvēstures pētnieks un pilsētas teātra režisors Aivars Ikšelis. Projektā ir paredzēts iestādīt apmēram 200 stādu.Par to plašāk šodienas 'Ziemeļlatvijā".

Komentāri 10

Pensionare

Vairakas reizes izlasiju so rakstu.Gribetu labak piekrist ILaganovskas viedoklim,par skaista Cerinu darza izveidi .Mineta vieta Rujienas iela tiesam butu loti piemerota.Abi dikisi butu skaists papildinajums cerinu parkam.
Esmu pabijusi Dobeles cerinu darza. Ari ASV lielaka cerinu darza valsts ziemelos un skaists papildinajums tur bija visur zaliena ziedosas tulpes.
LUgazu laukums ,kur ir dazadu sugu lieli koki un ne visai tikama izskata,nav piemerotaka vieta cerinu darzam.Vini tos cerinus ,,Nosmacetu,.
Un vai tad nav pietiekosi ar tiem kociniem un kruminiem kurus nesen iestadija.Vienkarsi Lugazu laukuma 200 cerinu stadiniem nav vietas,kur izplesties.

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 20:16

...

Es arii izlasiiju, cepums Dublana, ka tiesi Laganovsku nointerveja. Nu ja, es atceros, kaaa visi sasuta, kad tos cerinus izzaageeja, laukums palika pliks. tagad jau ir pierasts. Vai vajag cerinus? ja ta godigi, es nespeju teikt ne ja, ne ne.Viss atkarigs no izpildijuma, no kopsanas, jo daarznieki mums Valkaa taadi svaki...

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 20:45

pensionārei

doma par ceriņiem ir laba, bet ne pilsētas centrā. Aizbrauciet uz Upīša dārzu, ceriņi plašumā, nav tieša transporta tuvumā. Bet vai vajag kopēt no Upīša dārza Latvijā, veidot pakaļdarinājumu un kāpēc tieši ceriņi. Valka nekad vēsturē nav saukta par ceriņu pilsētu. Tiem ir vajadzīgs parks, lai cilvēki varētu pastaigāt, smaržot, atpūsties. Un man joprojām nesaprotams, kamdēļ ceriņi? Kamdēl ir nepieciešams veidot kaut kāds dārzs pašā pilsētas centrā. Valka kā pilsēta ir zaļa. Varbūt kādu savu ideju Ikšelis A. var īstenot. Ziedu svētki- tie arī daudzās pilsētās- Ventspilī, Valmierā.

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 22:23

Llta

Mikrītī vietu daudz,tikai sētniece visu nozāģē ,musu ceriņus novāca ,lai mazāk ko lapas vākt,puķes pat nolīdzina.

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 22:38

laukums

un kur jus, cerinu milotaji, laukumu veidosiet?
kur piestas cirks? ierastaja vieta izskatas bija pedeja reize, jo kads pargudrels tur iestadija kokus. un kas bus talak.

varbut vajag reizi izbeigt kaveties veca atminas un iluzijas?
ne dosu ne latu sai idejai, pretiga pasa ideja, izlugties/ziedot.

ikseli, tu tak macijies ekonomiku, pardod kautko. izdoma.

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 01:14

sviesc

Ideja, ka Valkai vajadzīgi ceriņi, (kāpēc gan ne smaržīgie jasmīni), ir apsveicama, tikai 200 stādus iebāzt parkā- ir utopiska ideja un nekam neder.Piekrītu, ka nevajag kopēt Upīša dārzu Dobelē, izdomāsim kaut ko tikai sev raksturīgu, atmiņā paliekošu.Parka(pretī kultūras namam) projekts ir izstrādāt, ko projektējuši šīs jomas speciālisti, tad pieturēsimies pie tā.Man šķiet, ka tur jau gudrīšu sastādītais, diez vai atbilst parka autoru iecerei- vienkārši vajadzēja atrast vietu PR veidotājiem, tad nu pakalpojumu nodaļa norādīja.Vēl jau visu var saglābt un veidot pēc projekta, bet šīs ceriņu masas gan nevajag te sabāzt.

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 08:42

ha ha

Sviesc formā- atkal atrada iespēju kādam "atbāzt""! Sviestiņ,ja "šķiet",tad tas neskaitās,tev vienkārši atkal žults izplūda! Vēlēšanas tuvojas!

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 20:46

IVETA

Jā, patiešām kam tas viss pilsētas centrā...I.Laganaovska pasvieda labu ideju un vajag ieklausīties un ja kas, vajag rīkot iedzīvotāju aptauju, jo dažkārt iznāk tā, ka "kāds lielais" kaut ko izdomā un tā tam jābūt, bet reāli viss izskatās ne visiem patīkami un pareizi

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 21:37

sviesc

piekrītu Ivetas domai, varbūt tiešām vajadzētu sarīkot iedzīvotāju aptauju-prāta vētru un noskaidrot viedokļus, bet tam ha, ha, Tu ne pa tēmu, Es vienkārši izsaku savu viedokli, bet Tev jau laikam tā vienkārši nav, vai nepietiek prāta, mani uzmani kā mazu bērnu:))
Nekļūsti smieklīgs/a!!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.10 11:46

sniegapūka

ceriņi ir forša lieta, tikai vai Lugažu laukumā jau nav tā pārāk daudz visa kā sabakstīts? Man sķiet ka pēdējā laikā ir tendence visos zālājos sastādīt neziedošus krūmiņus. Kur stūrītis, tur kāda maikstīte šūpojas vējā. Kopskats? Nu tāa.... 200 ceriņiem vajag telpu, kur šo skaistumu pavasarī netraucēti izbaudīt. Šaubas, vai iepriekšējie stādījumi ar plānotajiem izveidos skaistu ansambli , paliek.

pirms 9 gadiem, 2011.12.10 17:29

Valka