Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lai Valka būtu spodra, vēl daudz darāmā 5

Strauji nokūstot sniegam, pilsētā paveras acij netīkamas ainas, jo redzami zem sniega paslēpušies atkritumi.

Valkas novada domes Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas daļas vadītāja Inese Vehi informē, ka šonedēļ visa nodaļa un tā saucamie simtlatnieki - pilsētas sakopšanā iesaistītie bezdarbnieki - visā Valkas teritorijā - arī Cimzes un Meža kapos - vāc sadzīves atkritumus.

Izlīdzina bedres un bedrītesJoprojām pašu pilsētas centru - Lugažu laukumu - vairākās vietās klāj milzīgas nomelnējušas sniega kaudzes. I. Vehi atzīst, ka skats nav diezko pievilcīgs, bet darbs pie kaudžu novākšanas sāksies tikai pēc garajām svētku brīvdienām, kad saule, cerams, vēl vairāk būs pakausējusi sniegu.

Turpat netālu pie Stendera ielas dīķa redzamas divas lielas zemes čupas. Tās te uzradās pērn rudens pusē pēc dīķa pamatīgas tīrīšanas. Sākotnēji bija iecerēts, ka zemi uzreiz varēs izmantot apzaļumošanai, diemžēl ieceri uzreiz nevarēs īstenot.

Kaudzes ir pilnas ar plastmasas pudelēm un sapuvušiem zariem, tāpēc tās būs vispirms jāizšķiro. Plānots, ka daļu zemes izlīdzinās turpat pie dīķa, bet daļu - aizvedīs.

Šonedēļ pilsētā sākusies arī bedrīšu aizbēršana ar šķembām. Vairāku iemeslu dēļ ražotāji no Tukuma nav piegādājuši auksto asfaltu, kā bija solījuši, tāpēc ielu remontdarbi nedaudz iekavēšoties. Plānots, ka līdz siltākam laikam daļa bedrīšu būs aizbērtas. Tūlīt pēc tam novada dome izsludinās konkursu, lai varētu salabot ielas jau ar nopietnākām tehnoloģijām - karsto asfaltu.

Problēmas ar konteineriem kaposArī šopavasar atklājies, ka pilsētas kapu zaļajos konteineros, kas paredzēti lapām un zariem, samesti sadzīves atkritumi - pat automašīnu riepas. Savukārt plastmasas atkritumi un sveces jāmet alumīnija krāsas konteineros. Līdz šim zaļo konteineru saturu izmantoja komposta gatavošanai, bet tagad to varēs darīt tikai pēc rūpīgas atkritumu šķirošanas.

Komentāri 5

Lieldienu zaķis

Rakstā nekā jauna, kā vienmēr - atrunas, atrunas un atrunas.

pirms 9 gadiem, 2010.04.03 20:57

vasilits

Lieldienu zaķis Так они больше ни чего и не умеют,только болтать. Албергс,где хорошие дороги которые Вы обещали перед выборами? Пормейстере,где прекрасный город?

pirms 9 gadiem, 2010.04.05 19:43

saņa

Gadu būsim jaunās valdības vadībā nolauzuši. Bez atrunām nekas cits vēl nav dzirdēts.

pirms 9 gadiem, 2010.04.06 11:41

lienīte

Tagad atradušu Inesi kas taisnojas par pilsētu. Bet kur "vadības augstākais ešalons"

pirms 9 gadiem, 2010.04.06 11:46

Valka