Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LATVIEŠU RADIO uzsāk apraidi arī Valkā un Strenčos 1

No 19. februāra Strenčos, Valkā un Valkas apkārtnē apraidi uzsāk „Latviešu radio". Jauno radiostaciju var uztvert 88,9 MHz frekvencē FM diapazonā 25 km apkārtnē ap Valku.

„Latviešu radio" ir Latvijas vēsturē pirmā komerciālā radiostacija, kuras programmā skan tikai Latviešu dziesmas.

Programmas muzikālā daļa sastāv tikai no populārās, Latvijā tapušās mūzikas. Šīs radiostacijas galvenais mērķis ir sekmēt Latvijas populārās mūzikas konkurētspēju un identitāti Eiropas Savienībā, veicināt latviešu aktuālās mūzikas popularitāti mērķa auditorijā līdz 40 gadiem. Mērķa auditorijas izvēle ir pamatota ar to, ka šāda identitāte pirmkārt tiek stiprināta ar gados jaunu izpildītāju piedalīšanos mūzikas tirgū.

Lai sasniegtu šo mērķi, tiem Latvijas populārās mūzikas izpildītājiem, kuri pretendē uz dalību Eiropas Savienības mūzikas tirgū ir nepieciešams stabils vietējo elektronisko mediju atbalsts. Tādēļ "Latviešu Radio" rūpēsies par to, lai pēc iespējas lielākam jauno mūziķu skaitam būtu iespēja mēģināt iekarot Latvijas klausītāju atzinību.

„Latviešu Radio" programmu Valkā ir paredzēts papildināt ar dažādiem lokāliem elementiem - vietējām pilsētas un novada ziņām, reklāmu, raidījumiem par pilsētas mūzikas un kultūras dzīvi, vietējiem topiem, u.c. izklaides un informatīva rakstura raidījumiem.

Par vietējo raidījumu veidošanu labprāt uzklausīsim sadarbības piedāvājumus. Savus pieteikumus un idejas, lūdzu, sūtiet uz @pastu: [email protected] .

Šobrīd Latviešu Radio programmu var dzirdēt Cesvainē, Cēsīs, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Madonā, Mazsalacā, Rīgā, Talsos, Valmierā un Viesītē.

Februāra beigās ir plānots uzsākt apraidi Saldū, bet marta beigās Ventspilī.

Komentāri 1

Valka