Līdzšinējais Valkas mērs Albergs plāno atpūsties no politikas un sakārtot savu saimniecību 10

Līdzšinējais Valkas novada priekšsēdētājs Kārlis Albergs tuvākajā laikā plāno atpūsties no politikas un vairāk pievērsties savas zemnieku saimniecības sakārtošanai, meža apstrādei un rūpēm par bišu dravu, kam iepriekš nav izdevies atrast pietiekami daudz laika, aģentūrai LETA atklāja pats Albergs.

"Katrā ziņā - ko darīt, man netrūks, un pa vidu arī atpūtīšos," norādīja Albergs, atzīmējot, ka atpūta laiku pa laikam varētu būt arī kāds ārzemju ceļojums, taču domu pastāvīgi uzturēties ārpus Latvijas Albergs nekad neesot pieļāvis.

Sarunā ar aģentūru LETA viņš arī atklāja, ka nepieciešamības gadījumā noteikti sniegtu savu konsultāciju arī novada domei un labprāt palīdzētu, tomēr pats ar politiskas dabas jautājumiem savu ikdienu vairs nesaistīšot. Domei esot izvirzīti skaidri mērķi un stratēģija, pārējais lielākoties esot tikai darīšanas jautājums, norādīja Albergs.

Jau iepriekš sarunā ar aģentūru LETA Albergs bija norādījis, ka, viņaprāt, jau gana ilgs laiks domē ir nostrādāts gan savulaik rajona padomē kā priekšsēdētājam, gan kā izpilddirektoram, gan tagad novada domes priekšsēdētājam, tādēļ arī viņš nolēmis no aktīvās politikas aiziet, dodot vietu jauniem cilvēkiem.

LETA jau ziņoja, ka 20.jūnijā Valkas novada domes jaunievēlēto deputātu sastāvs par domes priekšsēdētāju ievēlēja kādreizējo domes vadītāju Ventu Armandu Kraukli (Vidzemes partija). Šajās vēlēšanās Vidzemes partijai jaunajā Valkas novada domē ir deviņas vietas no 15, bet nacionālajai apvienībai, kā arī "Vienotības" un Latvijas Zemnieku savienības apvienotajam sarakstam katram pa trim vietām.

Albergs šajās vēlēšanās nekandidēja.

Komentāri 10

juris

Galu galā arī vecums ir pietiekams, lai ietu malā, jaunie domā tālāk nākotnē. Nav jābūt brežņevveidīgiem.

pirms 8 gadiem, 2013.07.02 11:50

...........

Par tiem brežņevveidīgajiem būsi sajaucis aizgājējus ar atnācējiem.

pirms 8 gadiem, 2013.07.02 11:55

Spēks

Nu onkuliņš nākotnē praktiski vispār nedomāja, tikai tagadne aizņēma viņa prātu. Saprotams, ka vecāka gadagājuma ļautiņi vairāk tic "it kā pārbaudītām vērtībām", bet viņiem neko jaunu protams neizstāstīsi. Un cienījam vecuma iedzīvotājiem gribētu piebilst ,ka nevajag ignorēt jaunas idejas, nekas savādāk nemainīsies, ja vēl ņem vērā to, ka iepriekšējā sasaukumā jaunatne tika atstāta novārtā. Tā tās lietas nenotiks.

pirms 8 gadiem, 2013.07.02 17:09

gaidisim pec 4 gadiem

ar jauno sparu, kad putns izgazisies visas savas utopijas un fantazijas, neradot ne darbavietas, ne jaunus uznemumus.

pirms 8 gadiem, 2013.07.02 21:34

.Lora.

Putns, izrādās, ir gana jēdzīgs un viņa vārdam var ticēt, bet vecajam mēram arī labi, pensija liela, var padzīvot kā cilvēks. Ja rokas aug pareizā vietā, cilvēkam nav garlaicīgi.

pirms 8 gadiem, 2013.07.03 20:54

varbut,

putns ka izskatas pirmos darbos keras ubagot naudu no saiemas. kapec aizgajejam tas nebija vajadzigs?

pirms 8 gadiem, 2013.07.04 21:55

Valka