Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielā talka Valkas novadā 1

Šogad Lielā talka norisināsies 28.aprīlī. Arī Valkas novadā, Latvijas simtgades gaidās, aicinām šajā dienā būt aktīviem un padarīt vienu Latvijas stūrīti krietni skaistāku un tīrāku.

Valkā pulcēšanās - plkst.9.00 pie Valkas pilsētas kultūras nama. Dome nodrošinās grābekļus, cimdus, talciniekiem piedāvās tēju un pīrādziņus. Kā katru gadu, visi aicināti sakopt Zāģezera apkārtni un estrādes teritoriju, sakārtot dzelzceļa apkārtni. Entuziastus aicina talkot vietā, kur būs Mežaparks - gar Strauta ielu. Plānots zāģēt krūmus, savākt atkritumus. 

Ģimnāzijas skolotāji, skolēni un bērnu vecāki talkoja jau pirms 28.datuma -Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas apkārtnē. 

Kārķu un Ērģemes pagastos talcinieki aicināti pulcēties 28.aprīlī plkst.10.00 

Lielajā talkas dienā plānots sapost Ērģemes kapus – “Likvidēsim kapu vidū izveidotās nelielās izgāztuves. Blakus teritorijai ir Ērģemes parks – tur tīrīsim pamežu. Būs vajadzīgas daudz darba rokas”, stāsta pagastu pārvaldnieks Pēteris Pētersons. “Talkas dienā būs arī arborists, kurš izāģēs bīstamos koku zarus pie kapličas, lai kapusvētkos un izvadīšanas brīžos būtu droši stāvēt zem šiem lielajiem kokiem”.

 “Ja laiks atļaus un būs mums kāds palīgs ar tehniku, veidosim akmens sētas krāvumu arī sētai Valkas pusē”, piebilst P.Pētersons. Ja ir ierosinājumi, vērsties pie pagasta pārvaldes vadītāja Pētera Pētersona (mob. 26280656).

Zvārtavas pagastā Mierkalna tautas nama vadītāja Evija Zeme aicina 28. aprīlī plkst. 10.00 uz lielo talku, kur plānots sakopt Mierkalna tautas nama un ciemata teritoriju. 

Vijciema pagasta pārvalde un entuziasti aicina uz kopēju talkošanu Celīškalnā 28.aprīlī plkst. 10.00.

“Ir laiks kopīgiem spēkiem atjaunot Vijciema zaļākās vietas spozmi, lai tā mums kļūtu vēl pieejamāka, vieglāk izejama un sakoptāka!”, aicina talkas rīkotāji. 

“Talkas dienā darbu sāksim teritorijā pie ceļa, turpinot dziļāk mežā. Uz kopīgo talkošanu ir aicināts ikviens, jo darbiņi būs visa vecuma dalībniekiem! Lūgums līdz ņemt cirvjus, zāģus, grābekļus un cimdus. Tērpjaties laikapstākļiem piemērotā apģērbā, līdzi ņemiet kādu ūdens pudeli, tēju. Pēc talkošanas pārrunāsim padarīto, iespējamos nākotnes plānus un vienkārši pabaudīsim kopīgi paveikto - pie ugunskura un desiņām!”, sola Vijciema pagasta pārvalde.


Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Par tēju un piradziņiem strādā tikai padumjos gadus alkstošie. Par naudu strādāt gribošie, saņemot bonusā bezmaksas ik rīta fitnesu, var pietiekties pie manis.

pirms 2 gadiem, 2018.04.23 12:27

Valka