Lielākais pavasara piedzīvojums – 12.labdarības robežtirgus dvīņu pilsētās Valkā un Valgā! 11

Jau pēc mēneša - 10. maijā uz Latvijas – Igaunijas robežas, dvīņu pilsētās Valkā un Valgā notiks 12. Lielais labdarības robežtirgus!
Atzīmējot abu valstu 10 gadu iestāšanos Eiropas Savienībā, pirmo reizi tirgošanās notiks Latvijas un Igaunijas robežas abās pusēs. Pasākumā piedalīsies arī pārstāvji no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un Igaunijā. 

Runas teiks abu pilsētu mēri – Vents Armands Krauklis un Kalevs Herks.Pirmo reizi Latvijā notiks arī konkurss gaļas ražotājiem jeb „1.Starptautiskais gaļas un desu festivāls”. Aicinām piedalīties hobijkulinārus, mājražotājus un uzņēmējus, kas ražo gaļas izstrādājumus - konkurss norisināsies trīs kategorijās. 

Desu un žāvējumu kvalitāti vērtēs žūrija. Arī apmeklētājiem būs iespēja nogaršot ražotāju piedāvātos izstrādājumus. Desu festivālā noteiks laureātus un pasniegs apbalvojumus šādās nominācijās – „Gardākā” un „Cēlākā”.  Šobrīd konkursam ir pieteicies pat dalībnieks no Polijas. Interesi par piedalīšanos izrādījuši arī gaļas ražotāji no Somijas.

 Ar konkursa nolikumu varat iepazīties mājaslapā www.valka.lv. Dalību konkursā var pieteikt, rakstot uz e-pastu [email protected], kā arī zvanot pa telefonu +371 26488684 Sniedzei Ragžei. 

Arī šogad apmeklētājus iepriecinās daudzveidīga kultūras programma – uz skatuves spēlēs ansambļi un vietējie izpildītāji. Būs sporta aktivitātes, loterija un rokkoncerts. Pasākuma vadītāji programmu pieteiks gan latviešu, gan igauņu valodā. Vakara noslēgumā balle ar grupu “Emburgas zēni”.Jau tradicionāli robežtirgus ideja un mērķis ir labdarība. 

Līdzekļi par tirdzniecības vietu nomu un loteriju tiek atvēlēti kādam konkrētam mērķim. Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji vienojās šī gada tirgus ieņēmumus ieguldīt unikālu šūpoļu uzstādīšanā uz Valkas – Valgas robežas. Šūpojoties, būs iespēja vienā mirklī pabūt divās valstīs. 

Komentāri 11

žans

kruta, un tie kuriem jāstrādā 10tajā maijā pasākums gar degunu aizies.paldies VAK

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 13:00

tas nevienu neinterese, jo

plebeji, kuri ari ies degustet desas par brivu, esot bezdarbnieki, un ari VAK tiesais elektorats.

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 16:40

tas nevienam un nu tasam

Klausies, izkūkojušais Rīgas jauktās ģimenes krievu puika. Tev tiešām nepietiek ar Dienas portāla pilnīgu pieķēzīšanu un Valkas dzīvē jālien? Kas ir pats pretīgākais, jau vismaz pāris gadus tu noskati svešus komentus, sastādi psihopāta cienīgu niku un vietējo personu un izteicienu sarakstu un mēdies pakaļ, lai izliktos par vietējo. Kauns tev nebija jau dzimstot, tas skaidrs, bet vai no tā purna, ko spogulī redzi, vemt tomēr negribas?

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 17:37

desa

Būtu bēdīgi, ja desu festivāls izrādītos lielākais pavasara piedzīvojums. Vēl cerība, ka kultūras programma tiks pamainīta, citādi viens un tas pats gadu gadiem. Varbūt var atļauties vieskolektīvus, draugus no daudzajām vietām, kur domes ļaudis tik bieži brauc pieredzes apmaiņā?

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 15:07

nu tas ne

tad vajadzes terinus, bet terini paredzeti, kautkadam, KURU NEVIENS NAV REDZEJIS PAT ZIMEJUMA, supolu iegadei, lai vienubrid but gan valka gan valga.

es, inzinierzinatnes beidzejs, nevaru tadas iedomaties. un protams otkatiem.

kadus vel vieskolektivus?

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 16:39

vēl viena desa

jā, ar parasto kulturas programmu īpaši vairs nevienu neieinteresēsi... vienmēr viens un tas pats...skumji...

pirms 6 gadiem, 2014.04.17 23:09

;;

Būšot Kriss Normens, igauņi uzsauc.

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 11:53

Mazais cisinjs!

Nebuus viens un tas pats! Naaburgi maacas jaunu dziesmu! Ja nebuus uz Robeztirgu, tad noteikti buus uz Pilseetas sveetkiem gatava jau!

pirms 6 gadiem, 2014.04.23 10:01

anna

cik skumji,nekas nepatīk,ja ko dara,domāju nebūs taču slikti!

pirms 6 gadiem, 2014.04.18 04:56

Annai

Viss jau ir forši, bet???? Šķiet ir padomāts par visu, bet ne par pašiem tirgotājiem, uzticot, jau otro gadu, Info birojam, viss ir salaists dēlī. Meitenes dzīvo sapnī, jo nav redzējušas tirgus seju, kad cīņas par vietām notiek jau naktī. Visur sagaida tirgotājus kā pie cilvēkiem, bet te cer ka viss pats no sevis nokārtosies.

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 17:57

kas šitie i?

Nu kas i,atnāk,pietais komentārus un paēduš?
Kas šitā i pa tautu? Latvieš vai?
Vēl nekas nav notics,bet jau zin cik slikti! Riktigs bada dzegužkoris!

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 18:31

Valka