Mamma lūdz palīdzību dēla meklēšanā 4

Valcēniete Ināra Priste pagājušonedēļ vērsusies Valkas policijas iecirknī ar iesniegumu par dēla Edgara Krūmiņa pazušanu.
Ziņa, ka valcēnietei pazudis dēls un viņa lūdz palīdzību, parādījās vienā no populārākajiem sociālajiem tīkliem. 

Sazinoties ar I. Pristi, viņa stāsta, ka pēdējo reizi ar dēlu tikusies 8. septembrī. Edgars esot teicis, ka tās pašas dienas vakarā vai nākamās dienas rītā braukšot uz Valmieru, kur esot atradis darbu. Kopš tās dienas dēls ar mammu vairs nav sazinājies. Ināra, raksturojot Edgaru, saka, lai gan viņš reizēm bija palaidnis, viņš bija ģimenes bērns. 

Ģimene puisim bijusi ļoti svarīga. Pirms vairākiem gadiem Edgars devies peļņā uz Angliju un regulāri mammai zvanījis, kā arī sazinājies pa skaipu. Māte ar dēlu kopā nedzīvoja, viņš īrējis atsevišķu dzīvokli kaimiņpilsētā Valgā. Ināra ir meklējusi informāciju par dēlu arī pie viņa draugiem un paziņām, bet neviens viņu kopš septembra sākuma nav redzējis un saticis. Uz zvaniem neatbild arī Edgara mobilais tālrunis. Mamma ir meklējusi informāciju par iespējamo ārstēšanos kādā no tuvējām ārstniecības iestādēm.

 Diemžēl arī tur nav gūts apliecinājums, ka pacients ar tādu vārdu un uzvārdu bijis stacionēts. Edgara mamma lūdz, ja gadījumā kāds kaut ko zina, ir redzējis vai dzirdējis par 25 gadus veco E. Krūmiņu, lūdz zvanīt uz mobilo tālruni 26019373. Edgara pazīmes: aptuveni 185 centimetrus garš, kalsns, īsi apgriezti pelēkas krāsas mati, acis pelēkas. Edgars bija ģērbies zilos džinsos, tumši pelēkā virsjakā un melnās sporta kurpēs.  

Komentāri 4

xxx

redzeeju vinu peec 8 septembra aptuveni septembra beigas unnn bija barda nedaudz noaudzis ,ar cepuri zilaa kraasa ''ESTONIA'' uzraksts bija uz taas ,bieza ziemas kurtka ,jautaaju ko gaida ,atbildeeja ka cilveeku ;)

pirms 7 gadiem, 2013.11.28 13:45

anonims

Lai jums izdodas iegut kaut mazako pavedienu un turaties!

pirms 7 gadiem, 2013.11.29 12:57

lolo

Redzets Kuldiigaa ,Liepaajas iela.

Starp citu iesniegums ir 8. septembrii apstiprinaats un juus tagad kko saakat dariit ?

pirms 7 gadiem, 2013.11.30 02:33

cepums

vai Igaunijā viņu kāds meklē? Nav taču teikts, ka viņs aizbrauca uz Valmieru!
Kā izskatās dzīvoklis ?

pirms 7 gadiem, 2013.12.06 21:38

Valka