Nesaskaņas Valkas dzīvnieku patversmē turpinās 8

Pēc sestdienas publikācijas "Kašķis dzīvnieku patversmē - kaķis nokļūst nevis mājās , bet gan koka kastē - zārkā", esam saņēmuši valcēnietes Irīnas Beļajevas vēstuli.

Lai noskaidrotu tajā minētos faktus, iztaujāsim Valkas dzīvnieku patversmes vadītāju Ritu Luguzi, bijušo patversmes brīvprātīgo Māri Zandmani un bijušo simtlatnieci, kurai prakses vieta bija patversmē, Guntu Kraučunu, kā arī vairākas novada domes amatpersonas - izpilddirektoru Gunti Bašķi un Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas vadītāju Inesi Vehi. Publikāciju lasiet ceturtdienas "Ziemeļlatvijā".

Komentāri 8

kas notiek?

Kas tad īsti tur notiek- vai pasaka par labo patversmi ir sagruvusi? Baumas un vēlreiz baumas, kur patiesība, kur meli? Nu ko, gaidīsim ceturtdienas avīzīti!

pirms 10 gadiem, 2011.01.11 19:48

zane12

Diez kam nu Rita uzkāpusi uz varžacīm?Droši vien kāds iekārojis viņas vietu,un visticamāk,ka no Ziemeļlatvijas radiem vai draugiem,savādāk Ziemeļlatvija par kaut kādu kaķi nerakstītu.

pirms 10 gadiem, 2011.01.11 20:16

zanei12

Kā KAUT KĀDA Zane un vēl 12 var zināt kurš ko iekārojis?Kā ir,Zanīt? Ko pati esi iekārojusi?Tavai zināšanai-Ziemeļlatvija nav cilvēks,bet gan laikraksts, laikrakstiem nemēdz būt radu un draugu,tādi mēdz būt 12 Zanēm...

pirms 10 gadiem, 2011.01.12 19:22

pardompardomatajs

Jā, kāds Ritas zelta vietu kārodams, iemanījies pierunāt viņu jau gadiem nereģistrēt ne dzīivniekus, ne naudas, kas tiek patversmei no cilvēkiem iekasētas. Domei vajadzētu izsludināt pieteikšanos, lai piesakās cilvēki, kas ko ir maksājis, bet kvīti pretī nav saņēmis. Pilsēta jau maza, visas runas ātri izplatās.Un tagad vēl atklājas, ka avīzē viņa taisās par dzīvnieku aizstāvi, bet patiesībā pa kluso spricē tos liekos kaķus nost. Mājās mēs esam atbildīgi katrs par sevi, bet ja ejam strādāt uz patversmi, tad tāpēc, ka mīlam dzīniekus, un rīkojamies, lai viņiem darītu labu, ne pa kluso špricētu nost.

pirms 10 gadiem, 2011.01.13 09:12

www

Cik man zinams gan Māris Zandmanis, gan Gunta Kraučuna ir alkoholiki un pat šī cienijama Gunta pat Strencos pabijusi no parmerigas alkohola lietosanas.
Da ja tas butu patiesiba, ko sie abi cilveki apgalvo, kur tad bija atrak?
Esmu pati nemusi, gan suni, gan kaki no patversmes un ziedojumu naudai ceku nenod, izlasiet noteikumus par ziedojumu vaksanu.

pirms 10 gadiem, 2011.01.17 16:58

kate

nožēlojami ir tie cilvēki kuri uzskata ka par ziedojumiem ir pretī jāsaņem čeks...nu ko kad Top veikalā iemetat kastītē "Glābiet bērnus " pāris santīmus uzjautājiet veikala pārdevējai čeku lai justos gandarīti un būtu ar ko padižoties draugu priekšā " RE ES ZIEDOJU!!!" Tā jau ir ka cilvēki sāk degradēties no savas bezdarbības. un apliet ar mēsliem kādu ir norma...
Pretīgi

pirms 10 gadiem, 2011.01.17 17:57

Valka