No pastkastītes pazūd “Ziemeļlatvija” 2

Vakar redakcijā ieradās Valdis Labsvīrs, lai izstāstītu par savām nedienām. Viņš, kurš dzīvo Valkā, Ausekļa ielas 50. nama 10. dzīvoklī, un jau vairākas sestdienas pēc kārtas nesaņem vietējo laikrakstu "Ziemeļlatvija".

Pensionārs vaino pastnieci, kura neveicot savus pienākumus. Sazinoties ar Valkas 1. pasta nodaļas piegādes daļas vadītāju Ivetu Grabi, viņa informē, ka V. Labsvīrs vienu reizi esot ieradies pastā, lai izteiktu iebildumus.

Ar pastnieci, kura apkalpo Rūjienas ielas mikrorajonu, esot pārrunāta situācija, bet viņa noliedz to, ka nebūtu pastkastītē ielikusi laikrakstu. Diemžēl pastnieka darbu ir grūti izkontrolēt. I. Grabe pieļauj, ka, iespējams, kāds ļaundaris avīzi no pastkastītes izņem.

"Ziemeļlatvija" iesaka par katru gadījumu, kad ir problēmas ar avīzes piegādi, tomēr informēt pasta nodaļas atbildīgās amatpersonas, jo par preses piegādi katrs abonents pastam samaksā, pasūtot avīzi.

Komentāri 2

Lasītāja

Nav jau pirmā reize, ka no pastkastēm pazūd preses izdevumi.Domāju, ka pastniekus nevajadzētu vainot pie visām nebūšanām,drīzāk būtu vainojami neaudzinātie pusaudži, kas aiz bezdarbības klīst apkārt un pastrādā vienu otru nejēdzību. Par to, ka privātmāju paskastes tiek pārvērstas par reklāmu izgāztuvēm,tā ir patiesība. Esmu vairākkārt teikusi šiem reklāmas izplatītājiem, kā piem. Mego, lai manā pastkastē nemet šo surogātpastu, jo pasūtu citus sev interesējošus izdevumus. Līdz ar to arī citiem izdevumiem stūri paliek aiz pastkastītes. Nezinu, kas ar šo reklamas jautājumu nodarbojas un kādi noteikumi pastāv, ja es nevēlos šo reklāmu saņemt. Varbūt kāds zin,kā tikt vaļā no šiem surogātiem? Pazīstot šo kungu, man tiešām žēl, jo nauda ir izkūpējusi gaisā........

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 12:05

Izmisums

Es ari cinos ar tam reklamas lapelem,varetu nodedzinat,bet vinas jau nedeg.Mego veikala, kad nemu grozinu un gribeju iznemt tos kramus lauka no groza, man aizradija, ka tas esot janem lidzi.Kaut kadas sausmas, man liek lasit to, ko es nevelos, un kur lai vinas liek?

pirms 9 gadiem, 2011.08.31 12:51

Valka