Nokārtots nomas maksas parāds par bijušo robežpunkta ēku Valkā 2

Pirms 2021. gada pašvaldību vēlēšanām lielu rezonansi sociālajos tīklos izraisīja informācija,  ka bijušā robežpunkta ēkas Valkā, Rūjienas ielā 31 nomniekam SIA “ET Invest” bija izveidojies nomas maksas parāds pret Valkas novada pašvaldību.

Nomnieka finansiālās grūtības bija izraisījusi ierobežota pamatklientu – Igaunijas pilsoņu iespējas iekļūt Latvijas Republikas teritorijā. Pašvaldība regulāri uzturēja kontaktu ar šo uzņēmēju, un vienojās par īpašu parāda atmaksas grafiku. Nomnieks šis saistības pildīja, un šonedēļ tika samaksāta pēdējā kavētā maksājuma daļa. Rezultātā nomnieks ir pilnībā nokārtojis iepriekš minētās parādsaistības ar pašvaldību.

Komentāri 2

otraelpa

Ceru, ka tiks pildīti arī citi priekšvēlēšanu solījumi, bet katrā ziņā tā ir laba ziņa!

pirms mēneša, 2021.07.29 15:56

bezugunsnavdumu

Velēšanās beidzās, varēs krāt parādu no gala.

Ja ne Zariņš, nekad sabiedrība neuzzinātu par šo parādu, un cik vēl ir tādu neizpildītu saistību, par kuru sabiedrība neuzzinās nekad, un tikai maksās nodokļus visādiem murgiem, kuriem tiek ņemta nauda no valsts.

Ja tā palūkot, gan jau savi 50 miljoni paņemti, bet kas Valkā mainījies 10 gadu griezumā? It nekas.

Liepas cirpj par kosmosa naudu, lai Neilands no Labiem kokiem, varētu izmest 8000 eur lai pārstādīt kokus savā privātteritorijā, pat atzīstot, ja pieaugs labi, ja nē būs malka. Itkā runa iet par 8 eur.

Cik izmaksāja liepu cirpšana Vakas centra un cik izmaksās cirpšana līdz Gaisa tiltam?

Es arī varu cirpt, pacēlāis ir, cilvēki arī. Arī zarus izvcedīsim paši. Pilsētai būs lētāk, es to varu garantēt.

pirms mēneša, 2021.08.01 11:48

Valka