Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies SIA "Liepkalni" rīkotais bērnu un skolēnu zīmējumu un veidojumu konkurss Valkā, godalgoti labākie

Pirmdien, 29. novembrī ar labāko darbu apbalvošanu noslēdzās zīmējumu un veidojumu konkurss "Mans dzimšanas dienas klinģeris", kas norisinājās no 22. oktobra līdz 22. novembrim Valkā.

„Konkursu organizēja SIA "Liepkalni" ar mērķi popularizēt klinģeri kā senās Mendziņa dzimtas simbolu. Konkursā tika aicināts piedalīties ikviens Valkas pirmsskolas, pamatskolas un vidusskolas skolēns, kurš iesniedz zīmējumu vai veidojumu brīvā formātā par tēmu "Mans dzimšanas dienas kliņģeris"," informē "Liepkalni" mārketings pārstāve Ieva Zariņa.

Viņa norāda, ka sarbi tika vērtēti 3 vecuma grupās. Pēc darbu vērtēšanas visi iesniegtie darbi tika izlikti un ir apskatāmi SIA "Liepkalni" firmas veikalā Valkā, Ausekļa ielā 54. Darbus izvērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Valkas mākslas skolas skolotājas Gunda Sīmane un Daiga Soloveiko, SIA "Liepkalni" pārstāvēja Ieva Zariņa un Inga Beikmane. Tā kā konkursā aktīvāku dalību ņēma pirmsskolas vecuma bērni un sākumskolas skolēni, žūrija piešķīra vairākas kolektīvās un individuālās balvas šajās vecuma grupās.

Pavisam tika iesniegti 39 zīmējumi un 3 veidojumi.

*PII "Pasaciņa", Rūķīšu grupa - veidojums - Klinģeris - saņem balvā 2 kg klinģeri un nozīmīti Meistars.

* PII "Pumpuriņš", Lācēnu grupa - veidojums - Klinģeris - saņem balvā 2 kg klinģeri un nozīmīti Meistars.

* Kārķu pamatskolas 3. kl. kolektīvs - par vislielāko atsaucību - saņem balvā 2 kg klinģeri un nozīmīti Meistars.

* Mārtiņš Červids 7 g. - Valkas mākslas skola - netradicionālu rotājumu klinģeris - saņem balvā 2 kg klinģeri un nozīmīti Meistars.

* Margarita Sobrak 9 g. - Valkas mākslas skola - visakurātākais ar perfektāko izpildījumu - saņem balvā 2 kg klinģeri un nozīmīti Meistars.

* Ksenija Kušnarjova 9 g. - Valkas mākslas skola - visakurātākais ar perfektāko izpildījumu - saņem balvā 2 kg klinģeri un nozīmīti Meistars.

* Ivanda Kate Purgale 13 g.- veidojums - klinģeris - saņem veicināšanas balvu - saldumu maisu.

* Monika Kaļva 4. kl. - Kārķu pamatskola - neparastas formas klinģeris - saņem Meistarības rakstu un nozīmīti Meistars.

* Dina Alīna Aršanova 3 kl. - Kārķu pamatskola - smalki izstrādāts darbs - saņem Meistarības rakstu un nozīmīti Meistars.

* Kristiāna Celma 7 g.- Valkas mākslas skola - klinģeris pilngadības svētkiem - saņem Meistarības rakstu un nozīmīti Meistars.

* Ilvars Lelis 10 g. - Valkas mākslas skola - sapņu klinģeris savai dzimšanas dienai - saņem Meistarības rakstu un nozīmīti Meistars.

* Eliis Koemets - 10 g. Valkas mākslas skola - visveselīgākais augļu klinģeris - saņem veicināšanas balvu - saldumu maisu.

Valka