Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgs Ibillinas un Valkas novada domes sadarbības līgumu

Sestdien, 26.jūlijā, plkst. 9.00 Beverīnas ielā 3, Valkā tiks noslēgts sadarbības līgums starp Ibillinas pilsētu un Valkas novada domi.Līguma mērķis ir attīstīt un padarīt ciešāku Valkas novada un Ibillinas pilsētas sadarbību un kontaktus.

 Ibillina un Valkas novada dome plāno sadarboties dažādās jomās: izglītībā, sportā, kultūrā, tūrismā, ekonomiskajā sadarbībā utt.Tiek plānota informācijas apmaiņa par kultūras pasākumiem, kopīga sporta sacensību rīkošana, piedalīšanās starptautiskajā teātru festivālā un kopīgu kultūras pasākumu un mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu uzstāšanās organizēšana, kultūras grupu apmaiņa.

Kā viens no sadarbības jomas punktiem ir arī jaunatne, tiek plānoti pieredzes apmaiņas braucieni skolu jaunatnei un jauniešiem, semināri. Paredzēta arī Nākotnes skola (digitālo tehnoloģiju izmantošana) pedagogiem.

Tuvākais kopīgais pasākums, ko paredz Ibillinas un Valkas novada domes sadarbības līgums, ir intensīvās futbola treniņu nedēļas nometne “Ibillina - Valka”. Nometnes atklāšana sestdien, 26.jūlijā.

Valka