Noteikti Valkas krāšņākie gaisa dārzi

Valkā noslēdzies pilsētas dāmu kluba rīkotais konkurss par skaistākajiem un krāšņākajiem gaisa dārziem jeb balkoniem, lodžijām un palodzēm.

 

Dāmu kluba prezidente Mārīte Magone atzīst, - šogad, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, pieaudzis ziedošo palodžu skaits. Lai arī dzīvokļa iemītniekiem nav balkona, viņi ar ziediem un košumaugiem izdaiļo savas palodzes. Konkursa organizatoriem ir gandarījums par ilggadējiem konkursa dalībniekiem, kuri gadu no gada sava prieka pēc veido gaisa dārzus un vienmēr izdomā ko jaunu un nebijušu.

 

 

Sacenšas krāsainībā un daudzveidībā Katru gadu valcēniešus un iebraucējus priecē Morusu ģimenes krāšņais balkons un palodzes Raiņa ielā 14, Ausekļa ielas 8. nama pirmā stāva iemītnieces, kurām katru gadu ir krāsainas un krāšņas lodžijas, Dzeņu, Kaimiņu un Kalvānu ģimenes balkons Ausekļa ielā 48, Savuļu un Lāču ģimenes balkons Ausekļa ielā 50, Ķieģelmaņu ģimenes gaisa dārzs Ausekļa ielā 26, Eglīšu un Purgaļu ģimenes skaistais veikums Varoņu ielā 40, Dzeņu, Vilisteru, Ozoliņu ģimenes balkons Merķeļa ielas 15. namā, vairākas krāšņās lodžijas Raiņa ielas 18, Tālavas ielas 5, Viestura ielas 3, Merķeļa ielas 13a un 23 namā.

 

 

Joprojām zied puķesValkas kultūras namā 10. oktobrī notiks svinīgs pasākums, kurā godinās konkursa uzvarētājus. Šogad atzinību un piemiņas veltes saņems Krastiņu ģimene no Merķeļa ielas 23. nama, Varesu ģimene no Merķeļa ielas 15. nama, Dubrovinu ģimene no Raiņa ielas 18, Jakubu ģimene Varoņu ielā 40, Petrovsku ģimene Merķeļa ielā 13a, Helēna Kurme un Vija Miftakova no Tālavas ielas 3. nama, Dana Mežale no Ausekļa ielas 8. nama, Jeļisenko ģimene no Ausekļa ielas 26 un Gunta Aizupiete.

 

Vakar "Ziemeļlatvija" viesojās pie Valkas domes galvenās grāmatvedes Ludmilas Dubrovinas. Uz viņas balkona zied tikai draugu dāvinātās puķes, jo viņi zina, - uz Ludmilas balkona puķes ziedēs visā savā krāšņumā. Kopēja atklāj, - viņai nav nekādu noslēpumu puķu audzēšanā, vienīgi - viņas dvēselei nepieciešami ziedi ne vien vasarā, bet arī ziemā. Uz Ludmilas balkona, kurā nepārtraukti iespīd saule, joprojām zied rozes, gerberas, pelargonijas, ledus puķes un nokarenās pelargonijas.

Valka