Notiek otrā Valkas un Valgas pašvaldību deputātu un darbinieku pieredzes apmaiņa

Šodien Valgas-Valkas kopējā sekretariātā būs jau otrā Valkas un Valgas pašvaldību deputātu un darbinieku tikšanās, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Pēc tikšanās abu pilsētu kopējā sekretariātā plkst.14 Valgas domē būs Valgas mēra Ivara Unta prezentācija par vietējām pašvaldībām Igaunijā, vietējo pašvaldību Valgā, lēmējvaru un izpildvaru, pilsētas vadīšanu, pakalpojumiem vietējā pašvaldībā (e-pakalpojumi), pilsētas attīstības projektiem, administratīvo reformu Igaunijā un nākotnes perspektīvām.

Plkst.15 visi dosies nelielā ekskursijā un apmeklēs Valgas slimnīcu, patriotiskās audzināšanas pastāvīgo ekspozīciju Robežsardzes muzejā, bērnudārzu "Kaseke", Valgas ūdens un notekūdeņu attīrīšanas staciju un Valgas sporta halli.

 

 

Pēc dienas kopsavilkuma un diskusijām, plkst.19, abu dvīņu pilsētu deputāti un darbinieki dosies uz Valgas kultūras un interešu centru, lai baudītu koncertu "Rein Rannap 55 - klavieru zelts".

 

 

Rein Rannap Igaunijā ir ļoti populārs pianists un komponists, kurš klavieru skaņdarbus izpilda ārkārtīgi neparastā stilā - tā ir pianista savdabīga firmas zīme - piedāvāt klausītājam ko īpašu un pārsteidzošu.

 

 

Kā pastāstīja Medne, pirmā šāda veida pieredzes apmaiņa bija pagājušā gada novembrī un pēc tās visi atzina, ka Valgas-Valkas kopējā sekretariāta ideja par darbinieku savstarpējo kontaktu apmaiņu, tuvāku iepazīšanos un darba pieredzes apmaiņu ir atbalstāma un šādas tikšanās jārīko arī turpmāk.

 

 

Līdzīgi pieredzes apmaiņas pasākumi atkarībā no darbības sfērām tiks rīkoti arī citiem pašvaldību darbiniekiem, tādējādi veicinot abu pilsētu sadarbību visos līmeņos.

 

Valka