Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks Valkas novada domes sēde

Ceturtdien pulksten 10.00 sāksies Valkas novada domes sēde. Darba kārtībā iekļauti 47 jautājumi, kā arī izskatīšanai vēl jāierosina astoņi jautājumi, tostarp arī par Undas Ozoliņas 18. februārī iesniegto iesniegumu par atkāpšanos no novada domes priekšsēdētāja vietnieces izglītības, kultūras, sporta un ārējo sakaru jautājumos amata.

Pašvaldības deputāti izskatīs jautājumu par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu Valkas novadā un par kļūdaini ieskaitītā nekustamā īpašuma nodokļa dzēšanu; lems par saistošo noteikumu "Par aizliegumu ģenētiski modificēto kultūraugu audzēšanai Valkas novada teritorijā" apstiprināšanu; spriedīs par novada domes izglītības iestāžu šīgada izdevumu tāmēm savstarpējiem norēķiniem, kā arī par šaubīgo debitoru parādiem Ērģemes pagasta pārvaldē un bērnunamā - patversmē, Zvārtavas, Vijciema, Kārķu pagastā un Valkas pilsētā.

Sēdē deputāti apstiprinās maksas pakalpojumus Kārķu sporta namā un lems par grozījumiem Valkas novada 28. janvāra lēmumā "Par Valkas novada domes administrācijas un iestāžu amatu sarakstu apstiprināšanu".

Deputātiem būs jāapstiprina taksometru pārvadājumu tarifi un jāizsniedz licence pasažieru pārvadājumiem ar vieglo taksometru, kā arī jālemj par novada vēlēšanu iecirkņa Nr. 906 atrašanās vietu. Sēdes dalībnieki strādās pie noteikumu "Par dienas naudu izglītības iestāžu audzēkņiem, kuri dodas ar mācību procesu saistītos braucienos" apstiprināšanas.

Valka