Novadu vēlēšanas: Vietējie politiķi sāk rosību

Tuvojoties novadu domes vēlēšanām, provinci arvien biežāk sāk apmeklēt Saeimas 100 gudrās galvas - deputāti. Šonedēļ Valkā viesojās partijas "Pilsoniskā savienība" biedrs un 9. Saeimas deputāts Gunārs Laicēns, kurš klātesošajiem izklāstīja savu viedokli par pašreizējo ekonomisko un politisko situāciju valstī.

 

Ar partijas "Pilsoniskā savienība" Valkas nodaļas biedriem un atbalstītājiem solījās tikties tās dibinātāja un "lokomotīve" - Sandra Kalniete, bet attaisnojošu iemeslu dēļ politiķe Valkā neieradās.

 

 

Viņas vietā stājās G. Laicēns, kurš savā uzrunā vairāk runāja par mazo lauku skolu likvidācijas sekām, par Latvijas sadalīšanu novados un par šonedēļ viņa pārstāvētās partijas noslēgto sadarbības memorandu ar "Jauno laiku" un "Sabiedrību citai politikai".

 

"Pilsoniskās savienības Valkas nodaļā aktīvi darbojas Erna Posmeistere. Viņa "Ziemeļlatvijai" apliecina, ka jau pašlaik notiek aktīva programmas izstrāde un deputātu kandidātu saraksta veidošana uz gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām.

 

 

Partijas biedri nolēmuši piedāvāt iespēju veidot kopīgu sarakstu ar partijas "Zaļo un zemnieku savienība" Valkas nodaļu. Lēmums par izteikto piedāvājumu būšot zināms nākamnedēļ.

Valka