Pabriks reģionālajā vizītē apmeklēs Valku

Šonedēļ, no 12. līdz 13. maijam, aizsardzības ministrs Artis Pabriks dosies reģionālā vizītē uz Stāmerienu un Valku, lai apmeklētu vietējās Zemessardzes vienības.

Trešdien, 12. maijā, plkst. 14.45 A. Pabriks Stāmerienā apmeklēs Zemessardzes 25. kājnieku bataljona Kaujas atbalsta rotu. Savukārt ceturtdien, 13. maijā, aizsardzības ministrs viesosies Valkā Rūjienas ielā 3B, kur plkst. 10.30 tiks atklāts Zemessardzes 22. kaujas nodrošinājuma bataljona jaunizveidotais rotas atbalsta punkts.

Vizītes laikā aizsardzības ministrs apmeklēs arī vietējos uzņēmumus – SIA “RCI Gulbene”, kas nodarbojas ar celtniecības un remonta darbiem, kā arī SIA “SPE”, kas ražo darba aizsardzības līdzekļus un darba apģērbu.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardzē uzņem Latvijas pilsoņus, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet nav vecāki par 55 gadiem. Informācija par prasībām uzņemšanai Zemessardzē ir atrodama mājas lapas www.zs.mil.lv sadaļā “Stājies Zemessardzē”.

Valka