Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagaidām Valkā neviens ziņas nesniedz 14

Portālā anonīmi rakstītāji ziņo , ka jau labu laiku Valkas novada domē spriež par to, ka KNAB izmeklētāji pratina daudzus domes darbiniekus gan Valkā, gan Rīgā.

Pēc neapstiprinātām ziņām, esot ierosināta krimināllieta par Lugažu muižas pārdošanu un atpirkšanu. Galvenais aizdomās turamais esot domes priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Zariņš.

"Ziemeļlatvija" centās sazināties ar domi, lai noskaidrotu patieso situāciju, taču gan domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs, gan viņa vietnieks V. Zariņš esot parakstījušies, ka šo lietu publiski nekomentēs līdz tās izbeigšanai.

"Ziemeļlatvija", lūdzot komentāru, sazinājās arī ar KNAB un saņēma e-pasta vēstuli. "Turpinās pirmstiesas izmeklēšana, izmeklēšanas interesēs pagaidām komentārus nesniedzam," atbild KNAB galvenā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Ieva Karlsberga.

Tas varētu nozīmēt, ka nav dūmu bez uguns. ZL šim notikumam sekos līdzi un tiklīdz būs oficiāla informācija, ziņos par to lasītājiem.

Komentāri 14

atkal nekā

Vai par pirkšanu un pārdošanu vai arī par konkursu uz būvdarbu veikšanu? Kā tad īsti?

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 10:08

Avots

Cik atceros, tad muižu nopirka vēl Valkas pagasts, nevis novads. Viesturs Zariņš nekad Valkas pagastā nav strādājis. Žurnālisti, kad vienreiz iemācīsieties kvalitatīvi informāciju ievākt un klačas nepublicēt?

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 11:08

nesapratu

Nē,nu klačas gan tās nav,KNABis darbojas,tas nav vairs noslēpjams,tikai par kādu tēmu īsti?

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 13:35

Avots

Ir klačas, ja apgalvo, ka par muižas pirkšanu.

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 13:46

kānekā

Varbūt būvdarbu konkursā arī ko atrod...,kas meklē.

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 14:25

konfidenciāli

Kā sabiedrībai jāpaziņo par domes darboņu sastrādātajiem "nerātnajiem"darbiem, tā izskan - konfidenciāli. Redziet, parakstījušies "lielie", ka tautai nekas nav jāzina, BET NODOKĻI JĀMAKSĀ UN ŠIE VARENIE - KONFIDENCIĀLIE JĀUZTUR OBLIGĀTI, VAI NE?! Demokrātija? vai tāda ir viena taisnība visiem?

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 17:35

domāju ka tā

Nu kāda tur demokrātija. No mums,kas viņus ievēlējuši,pareizāk deleģējuši strādāt, nav tiesību slēpt,bet kas tev deva!Un lai nebūtu klačas, jāsaka kā ir!

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 19:15

Avots

Nezinājāt, ka izmeklēšanas vienmēr un visur ir konfidenciālas, lai visādi gudrīši netaisītu klačas pirms laika? Atklātas ir tiesas.

pirms 8 gadiem, 2010.12.24 20:17

avotam

Avot,ko tu gribi ar saviem tekstiem pateikt? Ka iedzīvotājiem nav tiesības šaubīties? Nav tiesību zināt,vai pār viņu ievēlētajiem neklājas aizdomu ēna un kāda tā ir? No teksta saprotams, ka tās nav klačas, jo neviens nenoliedz faktu kā tādu.Ko nozīmē-pirms laika?
Vai tu neesi aizķēries padomju sistēmā,kad nevienam nekas nebija jāzina?
Ja tur nekā nav apakšā,tad nav taču grūti to pateikt,vai ne?Un ja ir, tad par kādu tēmu īsti?
Tieši atklātība vajadzīga,lai nerastos klačas.Nevajag jau detaļās, bet sabiedrībai ir tiesības zināt,kas ir noticis. Un tev nav nekādu tiesību cilvēkus saukt par "visādiem gudrīšiem" tikai tāpēc, ka viņi grib saprast,kas notiek. Izskatās,ka tu to zini,bet negribi,ka zinām mēs...

pirms 8 gadiem, 2010.12.25 10:16

Avots

Es par tevi arī varu sekundes laikā uztaisīt aizdomu ēnas un šaubas, izplatot klačas. Pēc tam varēsi mēģināt pierādīt, ka neesi kamielis.

pirms 8 gadiem, 2010.12.25 14:10

avotam

Tā nav atbilde pēc būtības,tā ir bērnišķīga mētāšanās ar vārdiem. Neiet runa ko tu vari vai nevari uztaisīt un neapšaubu tavus talantus šajā jomā.Iet runa par to, ka KNAB izmeklē kādus darījumus domē. Tā nav klača. Vai tu vari droši pateikt,ka tā nav?Vai tu esi pārliecināta, ka vēlētāji nedrīkst interesēties par ievēlēto darbībām?
Es,piemēram, nevaru pateikt-ir tur kāds apgrēkojies vai nav. Varbūt pat ka nekā sevišķa tur nav. Bet kāpēc to nedrīkst noskaidrot, vari atbildēt?

pirms 8 gadiem, 2010.12.25 14:45

Avots

Ar noskaidrošanu nodarbojas atblstošie dienesti. Pārējie var nodarboties tikai ar klačām, jo nepārzin faktus.

pirms 8 gadiem, 2010.12.25 15:04

avotam

Nevaru tev piekrist,bet respektēju tavu viedokli. Jaukus Ziemassvētkus.

pirms 8 gadiem, 2010.12.25 15:12

Valka