Papildināts ar policijas sniegto informāciju: Valkā ugunsgrēkā divi bojā gājušie 7

Šodien agri no rīta Valkā, Raiņa ielas 46. divstāvu dzīvojamā namā izcēlies ugunsgrēks.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģionālās brigādes Valkas daļas komandieris Andris Vējiņš informē, ka informāciju par ugunsnelaimi saņēmis pēc pulksten 5.00. Par ugunsgrēku ugunsdzēsējiem ziņojis kāds garāmgājējs ap pulksten 5.00,kurš bija ieraudzījis dūmus.

Noskaidrots, ka nama otrajā stāvā izdedzis dzīvoklis un bojā gājusi ap 70 gadus veca sieviete un viņas 47 gadus vecais dēls. A. Vējiņš vēl nevarēja pateikt ugunsnelaimes iemeslu, jo notikuma vietā vēl strādā policija. Dzēšanas darbi turpinās joprojām.

Pirms 9.00 "Ziemellatvijai" ierodoties notikuma vietā, mājas, kurā izcēlās ugunsgrēks, īpašniece Ingūna Bodniece stāsta, ka ugunsnelaimē bojā aizgājusi 70 gadus veca sieviete Anita Priede un viņas 47 gadus vecais dēls Ilārs Priede. Divstāvu mājā dzīvoja tikai divas ģimenes.  

Vidzemes reģiona policijas pārvaldes inspektore Dace Jukāma infomē, ka 5. janvārī no rīta piecos Valkas iecirknī saņemta informācija, ka izcēlies ugunsgrēks kādā otrā stāva dzīvoklī Valkā Raiņa ielā 46 un atrastas divu cilvēku mirstīgās atliekas.

Mirušie ir 1940. gadā dzimusi sieviete un 1961. gadā dzimis vīrietis, abi Valkas iedzīvotāji. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un nozīmēta Tiesu medicīniskā ekspertīze. Mirušajiem ārēji redzamas vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas.

Iespējamais ugunsgrēka cēlonis ir bez uzraudzības atstāta elektriskā plītiņa, kas izmantota, lai sasildītos. Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, dzīvoklis vairākas dienas nav bijis kurināts un personas, kas tajā uzturējušās, ilgstoši lietojušas alkoholu. Māja bijusi tikai daļēji apdzīvota un citas personas ugunsgrēkā nav cietušas.

Komentāri 7

VĒROTĀJS

Ja jau viņi bija lietojuši alkoholu, tad vajadzētu atkal taisī traora cermoniju Valkas kultūras namā, un pilsētā OBLIGĀTI jāizkar karogi . . .

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 15:15

Dace

Kauna gan Tev nav, Vērotāj! Kur to žulti var dabūt tādos daudzumos?

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 15:42

Malda

Līdzjūtība tuviniekiem!
Lai kādi arī nebija apstākļi un iemesli nelaimes gadījumam, tie tomēr bija cilvēki. Būsim iejūtīgāki!

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 16:29

Nenovēlu vērotājam tādu nelaimi...Tiešām cilvēkiem dažreiz nav saprašanas par ko un kā runā un izgāž savu žulti...

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 19:13

Klausies vērotāj

Vērotāj Tev ir pilnīga taisnība . . . nelaime ir viena lieta, bet Tava loģika SUPER . .

pirms 10 gadiem, 2011.01.06 09:52

Valka