Parakstīs līgumu par tehnoloģisko iekārtu piegādi un bioenerģijas uzņēmuma būvniecību Valkā

Otrdien Rīgā pulksten 13.00 Balasta dambī 1 jaunizveidotais enerģijas uzņēmums SIA "Enefit Power&Heart Valka" parakstīs līgumu ar Holandes firmu par tehnoloģisko iekārtu piegādi un bioenerģijas uzņēmuma būvniecību Valkā.

Plānots, ka būvniecība uzsāksies jau šogad. Jaunais objekts sliesies netālu no Rūjienas ielas katlumājas. Šādu informāciju sniedza Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs.

Jaunizveidotā uzņēmuma valdes priekšsēdētājs būs Kalevs Martins. Pašlaik notiekot jaunā uzņēmuma ofisa telpu meklēšana. Pēc darījuma SIA "Enefit Power&Heart Valka" pārņēmis arī Rūjienas un Stendera ielas katlumāju.

Detalizētāku informāciju par to, vai turpmāk valcēniešiem, kas izmanto iepriekšminētajās katlumājās ražoto siltumu, tas sadārdzināsies vai būs lētāks, noskaidrosim sarunā ar Kalevu Martinu. Viņš ar presi solīja runāt pēc līguma noslēgšanas.

Jau informējām, ka šonedēļ Igaunijas enerģētikas kompānija "Eesti Energia" iegādājās 90 procentus enerģētikas uzņēmuma SIA "Valkas bioenerģijas kompāniju" daļas.

Valka