Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Partija “pamet” deputātu 13

Šonedēļ ir izveidota apvienības "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (TB/LNNK) Valkas novada grupa. Par grupas vadītāju ievēlēts Valkas novada domes deputāts Aivars Sjademe. Pēdējās pašvaldības vēlēšanās viņš startēja no politiskās partijas "Demokrāti.lv" saraksta.

Ar grupas vadītāju A. Sjademi izdevās sazināties tikai elektroniski, jo viņš pašlaik atrodas ārpus Latvijas robežām. Uz jautājumu, kāpēc viņš pametis "Demokrāti.lv" rindas, pašvaldības deputāts stāsta, ka saskaņā ar partijas valdes 10. marta lēmumu partijas darbība ir izbeigta. Savukārt Uzņēmuma reģistrā lēmums par partijas likvidāciju reģistrēts aprīļa sākumā.

"Partiju nepametu, tā pati "pameta" mani," secina tās bijušais biedrs.

Paziņojumā, kuru redakcijai atsūtīja A. Sjademe, teikts, ka, ņemot vērā straujās pārmaiņas politiskajā situācijā, nepieciešamību sabiedrībai piedāvāt jaunu valsts attīstības redzējumu, kas balstītos gan uz godīgu politiku, gan nacionālajām vērtībām, kā arī nepieciešamību konsolidēt nacionāli konservatīvos politiskos spēkus, apvienības "TB/LNNK" Valkas novada grupa paziņo par aktīvas darbības uzsākšanu.

Grupas vadītājs aicina piektdien, 10. jūnijā, pulksten 17 Valkā, Rīgas ielā 3 - 7 (A. Sjademes birojā), atbalstītājus un biedrus piedalīties Valkas novada grupas sanāksmē, kurā viņš sniegs informāciju par grupas mērķiem un tālāko darbību.

"Ziemeļlatvija" noskaidroja, ka pašlaik grupā darbojas astoņi biedri - A. Sjademe, Raivo Sjademe, Ivo Meļķis, Guntis Kazaks, Aivars Gailis, Juris Žurovičs, Kaspars Jeļisenko un Jānis Ziedonis Ozoliņš.

Gadījumā, ja partija un tās biedri atbalstīs A. Sjademes centienus, tad viņš noteikti startēšot Saeimas ārkārtas vēlēšanās. Par deputātu kandidātiem ārkārtas vēlēšanām vēl gan lems TB/LNNK Valkas novada grupa un partijas valde.

A. Sjademe atklāj, ka 9. jūlijā plānots TB/LNNK kongress, kurā lems par vienotas partijas dibināšanu ar partiju "Visu Latvijai!". Savukārt Apvienotās partijas dibināšanas kongress notiks 23. jūlijā - Saeimas atlaišanas referenduma dienā.

Komentāri 13

Nopietns iemesls,lai vēlēšanās nebalsotu par TB\LNNK.

pirms 8 gadiem, 2011.06.02 16:59

Ko tad Meļķi līdz nepaķēra.Arī tak it kā ražots Latvijā.

pirms 8 gadiem, 2011.06.02 17:57

joki

J'āā, palikt politiciņā par katru cenu, partijas nosaukums nav noteicošais...

pirms 8 gadiem, 2011.06.02 21:59

nesapratu

Vai Meļķis un Pormeistere jau reiz tajā nebij?

pirms 8 gadiem, 2011.06.02 22:00

vēlētājs

Malači! Cik zinu, tad demokrātos vienīgie aktīvie tāpat bija valcēnieši. Prieks, ka pieslējās TB/LNNK, nevis kautkādiem zaļajiem vai vienotībai. Kā saka - jānāk atpakaļ uz pārbaudītām vērtībām. Zinu, ka Meļķi gribēja "nomakšķerēt" arī citas partijas.

pirms 8 gadiem, 2011.06.03 08:52

X

Erna sen vairs nav tēvzemiešos. Nevajag tik ilgi gulēt.

pirms 8 gadiem, 2011.06.03 18:36

man par šiem nāk smiekli

Nu labāka jau ir, nekā Bašķis, Pormeistere, Zariņš, Magone vai Albergs, Pētersons, Kreilis

pirms 8 gadiem, 2011.06.06 18:52

Valka