Pārtikas un veterinārā dienesta Valkas darbinieku kabineti kļuvuši plašāki 2

Svin jurģus

Piektdien Pārtikas un veterinārā dienesta Valkas pārvaldei bija jurģi. Iestādes jaunās telpas tika svinīgi atklātas Valkā, Rīgas ielā 6, Krājbankas filiāles ēkā.

 

Atklāšanas lentu kopā ar Pārtikas un veterinārā dienesta Valkas pārvaldes vadītāju Jāni Liepiņu pārgrieza pārstāvji no rajona padomes un pilsētas domes vadības. Sveikt jaunos kaimiņus bija ieradušies arī citu ēkā izvietoto iestāžu darbinieki un veterinārā dienesta kolēģi no Valmieras.

 

Bijusi doma par klientu ērtībāmJaunās telpas ir gandrīz divreiz plašākas nekā iepriekšējās, turklāt maksa par tām nav lielāka. Kā izteicās pārvaldes vadītājs, plašāki un modernāki kabineti meklēti ne tikai darbinieku, bet arī apmeklētāju ērtībām, jo vecajās telpās bijis šauri un nereti klientiem vajadzīgo speciālistu vajadzējis gaidīt šaurā gaitenī. Arī vairākiem speciālistiem vienā telpā bijis šauri.

 

 

"Pārtikas un veterinārajiem inspektoriem bieži jāveic pārrunas ar klientiem un pēc tām jāpieņem attiecīgi lēmumi. Šad tad uz tām klients ierodas ar savu juristu un citiem viņa interešu pārstāvjiem. Lai šīs sarunas netraucētu citiem darbu, tagad tās varēs notikt atsevišķā kabinetā. Mums ir arī apmeklētāju pieņemšanas telpa, kurā sēdēs pārvaldes referente un katram ienācējam, uzzinot viņa vajadzību, mūsu darbiniece paskaidros, kurā kabinetā pie kāda speciālista vērsties," stāsta J. Liepiņš.

Sarunas kļuvušas konstruktīvākasViņš piebilst, ka agrāk pārvaldē strādāja pieci darbinieki, bet pamazām to skaits ir palielinājies līdz 12. Tas tādēļ, ka darba apjoms kļuvis lielāks. Arī tagad, kad daudzviet notiek štatu samazināšana, pārvaldē ir likvidēta tikai viena vakanta vieta. J. Liepiņš atzīst, ka arvien vairāk arī darbinieki no tām jomām, kuras kontrolē Pārtikas un veterinārais dienests, saprot nepieciešamību ievērot tā prasības.

 

 

 "Sarunas ar klientiem kļūst aizvien konstruktīvākas, arī turpmāk ceram uz labu sadarbību. Protams, ir jau arī tādi, kuri negrib mūsu speciālistos ieklausīties, bet viņiem jārēķinās, ka būs jāatbild par sekām. Mūsu galvenais mērķis ir panākt, lai iedzīvotāji būtu droši par pārtiku, ko lieto uzturā un lai tā nekaitētu viņu veselībai," norāda J. Liepiņš.

 

Valkas domes izpilddirektors Valdis Rogainis uzskata, ka pārvalde ir viena no tām iestādēm, kuras darbs ir veltīts visu iedzīvotāju interesēm, tādēļ darba apstākļu uzlabošanai tajā ir liela nozīme.

Komentāri 2

Uh

Viens diezgan nepatīkams SANKCIJU ierēdņu birojs. Nav jau tā , ka ieteiktu, apspriestu, iepazītinātu ar esošiem noteikumiem, uzreiz, SODS. Pamatā, - kā jau viss musu valstī, balstīts uz sodiem.Tāpat kā policijā, nevis lai palīdzētu - pamatā, bet lai sodītu.

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 11:00

Ah

Ļoti vajadzīga iestāde. Katrs dara savu darbu. Ja vien visi būtu godīgi un neņemtu kukuļus.

pirms 12 gadiem, 2008.12.02 12:37

Valka