Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules valcēniešu dienu domnīcā diskutēs par novadam svarīgām tēmām

3.oktobrī, plkst. 10.00 Valkas novada domē (Beverīnas ielā 3) norisināsies Pasaules valcēniešu dienu domnīca.


Domnīca norisināsies 3 daļās – pirmajā daļā tās dalībnieki un klātesošie diskutēs par uzņēmējdarbības attīstību Valkā un par priekšnosacījumiem, lai cilvēki novadā paliktu un atgrieztos. Otrās daļas temati būs aktualitātes izglītībā, valcēniešu kultūras identitāte un latviskā apziņa Latvijas simtgades kontekstā un sporta izrāviens. Trešās daļas diskusijas tēmas būs tūrisms, mobilitāte un piederība, Valkas tēls – XXI gadsimta realitāte.


Domnīcu vadīs Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Diskusijas daļas vadīs uzaicinātie vadītāji – Valmieras domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, sociālantropologs Roberts Ķīlis un žurnāla “FHM” galvenais redaktors Sandris Metuzāls.


Uz diskusiju aicinās nozares profesionāļus, kuri diskutēs par tēmām. Domnīcā aicināts piedalīties ikviens, jo diskusiju daļā būs iespēja arī savas idejas paust plašākai publikai.


Pēc diskusijām visi viedokļi un idejas tiks apkopotas un publicētas novada mājaslapā, izmantotas un iestrādātas novada kultūras un izglītības stratēģijā, kā arī izmantotas pašvaldības darbā.


Pēc diskusijām visi būs aicināti apmeklēt un priecāties Lugažu laukuma svētkos, kuru sākums būs plkst. 12:00, tajos – iespēja ceļot vēsturē, mūzika un citas aktivitātes.

Valka