Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Patversmes suņiem – jaunas mājas 2

Nesen rakstījām, ka Valkas dzīvnieku patversmē pagaidu mājas bija atraduši negaidīti daudz pamestu un noklīdušu suņu - gan šķirnes, gan arī jauktenīši.

Ar "Ziemeļlatvijas" starpniecību jau izdevies pieciem bēdubrāļiem atrast jaunas mājas. Vakar uz tām devās pēc dabas mierīgais un mīlīgais taksītis. Viņš vairākas dienas pamests klīda pilsētas Lauktehnikas rajonā. Turpmāk suņu puika dzīvos kādās lauku mājās Zvārtavas pagastā. Saimnieki nelaimes gadījumā zaudēja savu ģimenes mīluli - arī takša šķirnes suni, tāpēc viņi ar prieku atsaucās aicinājumam dot pajumti šim taksītim.

Vakar uz savām jaunajām mājām Virešu pusē devās pēc dabas itin niknais paliela auguma suns, kurš būs lielisks mājas sargs.

Dzīvnieku patversmes vadītāja Rita Luguze novērojusi, ka cilvēki pajumti labprātāk dod suņiem, nevis kucītēm. Tomēr viena no mazajām suņu meitenēm ir tikusi pie jauniem saimniekiem, bet māsiņa tos vēl nepacietīgi gaida.

Pašlaik patversmē vēl mitinās trīs suņi, tostarp arī populārā seriāla Lesijai līdzīgā suņu meitene. Pirmajā tikšanās reizē pārliecinājos, ka sunīte ir ļoti mīlīga un maigas dabas, viņas noteikti sagādās prieku jaunajiem saimniekiem.

Jaunus saimniekus gaida arī kaķenīte ar mēnesi veciem balti melniem kaķēniem. Ja kāds vēlas dot pajumti likteņa pabērniem, tad var zvanīt uz mobilo tālruni 26688217 R. Luguzei.

Komentāri 2

Lasītāja

Vajag ievietot foto!
Būs cilvēku atsaucība!

pirms 9 gadiem, 2010.09.21 12:31

OzolaS

http://www.ziemellatvija.lv/news/media.html?xml_id=16394&m_type=photos

pirms 9 gadiem, 2010.09.21 12:39

Valka