Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieķer ceļa zīmju apšmucētāju Valkā

Šonedēļ Valkas novada pašvaldībā notika Administratīvās komisijas sēde, kurā pie administratīvās atbildības sauca kādu 21 gadu vecu jaunieti, kurš pilsētā bojāja ceļa zīmes.

Novada pašvaldības policijas inspektore Diāna Jūga informē, ka pirms aptuveni divām nedēļām nakts dežūras laikā īsi pirms pusnakts policistes pamanījušas kādu trīs jauniešu kompāniju, no kuras viens puisis ar flomāsteru apķēpājis ceļa zīmes.

D. Jūga piekrīt, ka tā bijusi veiksme, ka viņas atradušās tajā pašā vietā, kurā jaunietis apzināti bojājis pašvaldības īpašumu. Vainīgo puisi komisija var sodīt ar administratīvo sodu no 50 līdz pat 200 latiem.

Šonedēļ atklājies, ka jau ilgākā laika posmā vandaļi uzdarbojušies un postījuši šogad atjaunoto Zāģavota teritoriju, kur ir nolauztas apgaismes lampas un mēģināts pat aplauzt krānus, pa kuriem tek avota ūdens.

"Diemžēl pieķert demolētājus ārpus pilsētas teritorijas ir sarežģīti, jo parasti šajos gadījumos ir grūti atrast lieciniekus," secina D. Jūga. Uz jautājumu, vai pilsētā pēdējā laikā šādi gadījumi nav pieauguši, inspektore atbild noliedzoši, jo visu laiku nākas cīnīties ar vandaļu nodarītajiem postījumiem. Ja agrāk ļaundari uzdarbojās pilsētas centra skvērā, tad tagad viņi ir mainījuši dislokācijas vietu.

"Neviens normāls cilvēks neko tādu nedara skaidrā prātā. Vainīgs ir alkohols," norāda D. Jūga.

Valka