Pilsēta pārvēršas par vienu lielu peļķi 3

Otrdien īsi pirms darba dienas beigām,, Valkā nolija spēcīgs lietus. Aculiecinieki stāsta, ka šovasar tik stipru lietusgāzi nebija piedzīvojuši.

Pavisam īsā laika sprīdī pilsētas ielas vietām pārvērtās par gandrīz neizbraucamām peļķēm. "Ziemeļlatvija", braucot pa Varoņu ielu, ievēroja, ka milzīga ūdens peļķe bija izveidojusies Varoņu un Tālavas ielas krustojumā. Milzīga ūdens lāma bija novērojama arī uz Ausekļa ielas, iepretim veikalam "Vivo".

Īstas ugunskristības piedzīvoja arī jaunais tranzītceļš, kura malās vietām veidojās palielas lāmas. Pēc spēcīgā lietus "Ziemeļlatvija" satika riteņbraucēju Guntu, kura atzina, ka lietavu laikā nemaz nav varējusi pabraukt. Lai, braucot cauri peļķēm, pasargātu apavus, sieviete nemina pedāļus, bet kājas turēja augšā paceltas.

Komentāri 3

X

Tajā vietā vienmēr ir veidojusies peļķe, jau kopš padomju laikiem. Atraduši jaunumu.

pirms 9 gadiem, 2011.08.18 22:02

Mākonis

Neviens jau negribēja atrast kādu jaunumu, bet gan konstatēja situāciju. Un ak vai, nekas Valkā šajā jomā nemainās kopš padomju gadiem!

pirms 9 gadiem, 2011.08.19 08:49

xxx

Tieši tā! Padomju laikos dzīvoju netālu no šīs vietas.Lietavās vienmēr tā bija pārplūdusi.Veca problēma,bet žunālistiem - sensācija.Ha,ha,ha!

pirms 9 gadiem, 2011.08.21 20:44

Valka